خانه / افزایش تمرکز و حافظه / چگونه قدرت حافظه را افزایش دهیم؟

چگونه قدرت حافظه را افزایش دهیم؟

 یوگا

1.برای افزایش حافظه اولین کاری که باید انجام دهید ترک کردن ترس ها و نگرانی از ذهنتان است.یک ذهن روشن و با اعتماد به نفس داشته باشید.

برنامه کامپیوتری

2.به کارگاه های آموزشی ملحق شوید و ببینید می توانید آنها را دنبال کنید.اگر توانستید شما به طور بالقوه بسیاری از حقه ها و نکته ها را برای افزایش قدرت حافظه یاد گرفته اید.

انجام تمرین ورزشی

3.شما همچنین می توانید یوگا را امتحان کنید.از آنجا که یوگا توانایی بدنی و روانی را افزایش می دهد، پیوستن به کلاس یوگا و یا داشتن یک مربی خصوصی یوگا راه بسیار خوبی برای افزایش آرامش خاطر و حافظه وپشتیبانی از سلامت جسمانی است.

تغذیه مناسب

4.اضافه کردن به رژیم غذایی و مکمل های غذایی.راه حل های متفاوتی برای افزایش حافظه وجود دارد مانند قرص ها و کپسول ها، اما آنها ممکن است برای شما ضرر داشته باشد، بنابراین استفاده از مواد طبیعی بهترین راه است.مواد غذایی مانند پرتقال و بادام برای حافظه مفید است.

بازی کردن

5.خودتان را روزانه آزمون کنید.تمرین های کوچک روزانه مثل به یاد آوردن تابلو های تبلیغاتی دو طرف جاده بعد از رسیدن به خانه و نوشتن آنها.چنین چیز های کوچکی واقعا می تواند کمک کند.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات اختلالات مغزواعصاب و ستون فقرات

♦ دکتر زهرا وهابی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات - دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ♦ مدیر دپارتمان بیماریهای ستون فقرات و اختلالات عصب و عضله مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا♦ ♦ ♦ ♦ ♦ کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه