خانه / افزایش تمرکز و حافظه / چگونه قدرت حافظه را افزایش دهیم؟

چگونه قدرت حافظه را افزایش دهیم؟

 یوگا

1.برای افزایش حافظه اولین کاری که باید انجام دهید ترک کردن ترس ها و نگرانی از ذهنتان است.یک ذهن روشن و با اعتماد به نفس داشته باشید.

برنامه کامپیوتری

2.به کارگاه های آموزشی ملحق شوید و ببینید می توانید آنها را دنبال کنید.اگر توانستید شما به طور بالقوه بسیاری از حقه ها و نکته ها را برای افزایش قدرت حافظه یاد گرفته اید.

انجام تمرین ورزشی

3.شما همچنین می توانید یوگا را امتحان کنید.از آنجا که یوگا توانایی بدنی و روانی را افزایش می دهد، پیوستن به کلاس یوگا و یا داشتن یک مربی خصوصی یوگا راه بسیار خوبی برای افزایش آرامش خاطر و حافظه وپشتیبانی از سلامت جسمانی است.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

تغذیه مناسب

4.اضافه کردن به رژیم غذایی و مکمل های غذایی.راه حل های متفاوتی برای افزایش حافظه وجود دارد مانند قرص ها و کپسول ها، اما آنها ممکن است برای شما ضرر داشته باشد، بنابراین استفاده از مواد طبیعی بهترین راه است.مواد غذایی مانند پرتقال و بادام برای حافظه مفید است.

بازی کردن

5.خودتان را روزانه آزمون کنید.تمرین های کوچک روزانه مثل به یاد آوردن تابلو های تبلیغاتی دو طرف جاده بعد از رسیدن به خانه و نوشتن آنها.چنین چیز های کوچکی واقعا می تواند کمک کند.

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات اختلالات مغزواعصاب و ستون فقرات

♦ دکتر زهرا وهابی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات - دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ♦ مدیر دپارتمان بیماریهای ستون فقرات و اختلالات عصب و عضله مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا♦ ♦ ♦ ♦ ♦ کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه