خانه / آموزش / چگونه روی تکالیف مدرسه تمرکز کنیم؟

چگونه روی تکالیف مدرسه تمرکز کنیم؟

چگونه روی تکالیف مدرسه تمرکز کنیم؟

بسیاری از مردم ممکن است تمرکز کردن روی تکالیف و کار های مدرسه را سخت بدانند، به همین خاطر خیلی ها دوست ندارند درباره مدرسه فکر کنند. اما این مسئله بسیار مهمی است، بنابراین اگر شما چنین مسئله ای دارید این مقاله را بخوانید.

بچه ها در حال انجام تکالیف

1.تکالیف را انجام دهید. این به شما کمک می کند تا با دیگر دانش آموزان در کلاس در ارتباط باشید و به شما چیزی می دهد که باعث فعالیت مغزتان می شود. سعی کنید تکالیفی را که نیاز است انجام دهید لیست کنید. حتی ممکن است شما از انجام تکالیف لذت ببرید، برخی معلمان بیشتر تلاش می کنند تا چیز های سرگرم کننده مثل پوستر و مدل و…به عنوان تکالیف قرار دهند.

پسر در حال انجام تکالیف

2.اول تکالیف و بازبینی را انجام دهید. انجام دادنش واقعا سخت است ولی این کار  در دراز مدت نتیجه بهتری دارد. این به این معنا نیست که شما باید تمام وقت را در خانه برای کار بر روی تکالیف بگذارید. این به این معناست که تکالیفتان را در اسرع وقت انجام دهید، بعد هر کاری دوست دارید برای مدتی انجام دهید و سپس اگر نیاز داشتید دوباره بازبینی کنید.

تشکیل گروه ها

3.به باشگاه های آکادمیک ملحق شوید.این ها می توانند باشگاه های مباحثه، مدرسه های روزنامه و… باشند. همچنین چیزی هنری/ موسیقی امتحان کنید از لحاظ علمی ثابت شده انجام چنین کارهایی رتبه شما را در چیز هایی مثل ریاضی و زبان انگلیسی بالا می برد.شما می توانید به کلاس های موسیقی بروید و اگر اعتماد به نفس دارید، می توانید به گروه موسیقی مدرسه بروید.

پیروز شدن پسر

4.تلاش کنید که در بالا بمانید. به عنوان یک رقابت به آن فکر کنید و تلاش کنید که برنده باشید! شما برای رسیدن به این هدف بیشتر تمرکز می کنید.

سازمان دادن به کار ها

5.سازمان یافته باشید. این سخت است که بخواهید روی چیزهایی که آموخته اید تمرکز کنید در حالی که آنها به شدت بهم ریخته اند.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات اختلالات مغزواعصاب و ستون فقرات

♦ دکتر زهرا وهابی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات - دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ♦ مدیر دپارتمان بیماریهای ستون فقرات و اختلالات عصب و عضله مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا♦ ♦ ♦ ♦ ♦ کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه