خانه / بیماریها و اختلالات جسمی / چگونه درد مزمن را تشخیص بدهیم؟

چگونه درد مزمن را تشخیص بدهیم؟

خستگی می تواند در شما نفوذ پیدا کند.این می تواند خیلی سخت باشه که درک کنیم شما چفدر خسته هستید.با این حال خستگی به خودی خود لزوما ناسالم نیست، اگر شما هر روز احساس خستگی می کنید پس نیاز است که به بهتر شدن فکر کنید.خستگی مزمن نیاز به کمک دارد.اگر هر یک از علایم زیر برای چند هفته یا بیشتر موجود بود و به نظر می رسید تغییر آنها غیر ممکن است، در این زمان کمک تخصصی ضروری است.به دکتر متخصص و یا متخصص بهداشت مراجعه کنید.

خستگی مزمن حین بلند شدن از خواب

1.فکر کنید چه احساسی دارید وقتی از خواب بر می خیزید.این طبیعی است که زمانی که از خواب بلند می شوید احساس سرحالی و پر انرژی بودن کنید.اگر شما اغلب وقتی بیدار می شوید احساس می کنید اصلا نخوابیدید، یا اگر شما بد بخوابید، یک عادت خوابیدن در شما شکل می گیرد.اگر شما گاهی اینگونه می شوید آن را نادیده بگیرید، به این دلیل که شما گاهی روزهای بد و گاهی خوب دارید و خیلی راحت این علایم از دست می رود.اگر شما هرگز روز خوبی در زندگی ندارید باز هم آن را نادیده بگیرید به این خاطر که روزهای طبیعی و نرمال زندگی شما این گونه است.

خستگی مزمن و ساعت خواب

2.عادات خواب خود را در نظر بگیرید.خستگی به معنی این است که شما در روز کار زیادی نمی توانید انجام دهید، که منجر به وضعیت عجیب خسته بودن می شود بدون نیاز به خواب.اگر شما خسته هستید ولی در خوابیدن با دشواری روبرو هستید، ساعت های خواب خود را ثبت کنید.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

خستگی مزمن و مطالعه

3.درباره توانایی خود برای تفکر بیاندیشید.نا توانی درگوش دادن به صحبت های دیگران یا خواندن یک پاراگراف کامل و فهمیدن آن می تواند نشانه خستگی شدید باشد.

خلق و خو خستگی مزمن

4.درباره خلق و خوی خود بیاندیشید.خشم و ناراحتی در مورد مشکلات کوچک نشانه خستگی است. بنابراین گرایش به گریه کردن درباره چیز های کوچک وجود دارد.

خستگی مزمن و توانایی بینایی

5.تغییرات چشم خود را در نظر بگیرید.ناتوانی در دیدن نوشته ها و دیدن فاصله های دور زمانی که در گذشته این نشانه ها وجود نداشته می تواند علامت خستگی باشد.تاری دید در خستگی وجود دارد و چشم ها بسیارحساس می شوند.

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات اختلالات مغزواعصاب و ستون فقرات

♦ دکتر زهرا وهابی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات - دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ♦ مدیر دپارتمان بیماریهای ستون فقرات و اختلالات عصب و عضله مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا♦ ♦ ♦ ♦ ♦ کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه