خانه / آموزش روابط / چگونه خداحافظ بگوییم!

چگونه خداحافظ بگوییم!

خداحافظی

فراق جدایی یک بخش طبیعی در نظم زندگی عادی است. شما باید در مورد اینکه چطور از جدایی نترسید و بتوانید با آن کنار بیایید آموزش ببینید. با ایجاد یک تغییر کوچک در زندگی می توانید با غم و اندو جدایی کنار بیایید. در واقع در پس اغلب خداحافظی های غم انگیز چیزهای بهتری نهفته است از قبیل، آزادی ، آسایش، فرصت های جدید و شادی .

1)  برای یک زمان مناسب قبل از اینکه بخواهید جدا شوید برنامه ریزی کنید. یک جای خوب در یک فرصت مناسب در نظر بگیرید مثلاً یک شام در یک  جای آرام، قدم زدن کنار ساحل یا انجام کاری که هر دوی شما دوست دارید  و سعی کنید یک خاطره ی خوب بسازید.

2)  در مورد گذشته حرف بزنید. ماجراهی گذشته را مرور کنید در مورد اتفاقات گذشته خیلی عمیق فکر کنید و حرف بزنید.

3)   احساسات و افکار خود را به  او بگویید، اینکه چه برداشتی از کارهایش کردید، از چه ویژگی های او لذت می بردید.

4)  برای یک ملاقات در  زمانهای دیگر برنامه ریزی کنید، مثل چت کردن با اسکایپ .

5)  کسی که از او جدا می شوید را در آغوش بگیرید و خداحافظی کنید و بگویید که امید وار هستید یک روزی دوباره او را ببینید. یاد بگیرید که جدایی حتماً نباید به خاطره بد همراه باشد شاید یک خداحافظی بد بیشتر فکر شما را درگیر کند.

6)  اگر دیگر نمی خواهید با آن شخص دوباره ارتباط داشته باشید، رابطه با دوستان دیگرتان را بیشتر کنید، کارهایی انجام دهید که دوست دارید و آرامتان می کند مثل کارهای هنری، مدیتیشن و… .

منبع:                                                               http://www.wikihow.com/Say-Goodbye

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه