خانه / آموزش روابط / چگونه جذاب تر باشیم؟

چگونه جذاب تر باشیم؟

زن جذاب

برای اینکه جذاب تر باشید،شما نیاز دارید که یک فرد واقعی باشید! جذابیت همیشه در درون چشمان شما قرار دارد.  اول از همه و مهمتر از همه اینست که ببینید چه احساسی در مورد خودتان دارید.

 

1-اجازه ندهید قضاوت دیگران شخصیت شمارا تعیین کند.

 

بیشتر مردم در مورد بقیه افراد قضاوت های غلطی ارائه می دهند (شاید به این دلیل که آنها اهمیتی برایشان ندارند) در این مورد بهتر است اول از همه به قضاوت خودتان و سپس نزدیکان و عزیزانتان توجه کنید.

مشاوره بیش فعالی

 

2- مادی گرا نباشید!

جذاب بودن یک کالای قابل عرضه در بازار است البته اگر قرار باشد در بازار خودتان را عرضه کنید! خودتان را جذاب کنید. با یا بدون لباس،ماشین وجواهرات گرانقیمت جذاب باشید.

مادی گرایی

 

3-صدای بقیه را در مغزتان خاموش کنید

اجازه ندهید در راهی بیوفتید که بقیه برای شما آماده کرده اند! مسیری را بروید که آن شخص خاص دوست دارد برود! خودتان!

مغز محدود

 

 

4-مرتب و تمیز باشید

هرکسی خوب به نظر می رسد،قطعا بسیار تمیز و مرتب است. منظور پوشیدن لباس های گرانقیمت نیست،بلکه پوشیدن لباس های تمیز و شسته رفته است.

لباس شیک

 

5-به خوبی رفتار کنید و صادق و مودب باشید.

انسان های جذاب همیشه به دلیل این خصوصیات جذاب اند! چون در طولانی مدت قابل اعتمادند.

دوستی و صداقت

 

 

برای جذاب بودن خودتان باشید و به حقوق بقیه احترام بگذارید،وقتی خودتان باشید،برای هرکسی بخشی از وجود شما جذاب خواهد بود.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

یک نظر

  1. با سپاس فراوان از مطالب خیلی مفید و عالی که در سایت قرار میدهید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه