خانه / بیماریهای مغزواعصاب / تشنج / چگونه با وجود صرع زندگی سالم و موفقی داشته باشیم

چگونه با وجود صرع زندگی سالم و موفقی داشته باشیم

زندگی زیبا با وجود صرع

زندگی مبتلایان به صرع می تواند مشکل باشد. اما چیزهایی هست که شما می توانید انجام دهید تا زندگی را آسان تر نمایید. به احساسات و عواطف تان توجه کنید و اگر احساس شکست،ناراحتی و یا ترس می کنید با دکترتان مشورت کنید.

با مردم راحت باشید و در مورد صرع تان با آنها گفتگو کنید.گفتگو کردن با آنها در مورد صرع باعث می شود آنها درک بهتری از این اختلال داشته باشند.

شما ممکن است به خاطر ترس از داشتن یک تشنج در جمع از بیرون رفتن و حضور در مکان های عمومی اجتناب کنید. یا اینکه احساس ناامیدی کنید. این احساسات طبیعی هستند. اما گاهی می توانند به اضطراب و افسردگی منجر شوند.

 شناخت علائم افسردگی در صرع

افسردگی اختلالی است که افکار و احساسات را تحت تاثیر قرار می دهد. افسردگی می تواند بسیار شدید و جدی باشد. اگر شما هر یک از موارد زیر را دارید مشکلتان را با دکتر خود در میان بگذارید :

  •     احساس اندوه در اغلب اوقات
  •     احساس ناامیدی یا درماندگی
  •     لذت نبردن از چیزهایی که قبلا لذت بخش بوده است.
  •     خواب کمتر یا بیشتر از حد معمول
  •      تغییر اشتها یا وزن
  •     مشکل تمرکز ، یادآوری یا تصمیم گیری

دکتر مغز و اعصاب مصطفی امیری

دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان  اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه