خانه / زندگی سالم / چه تمرین هایی باعث تقویت قوای جنسی در مردان میشود؟

چه تمرین هایی باعث تقویت قوای جنسی در مردان میشود؟

ورزش کردن هم مانند دیگر عوامل باعث بهتر شدن یک رابطه جنسی شود. ورزش کردن حداقل 3 تا 4 بار در هفته به انعطاف پذیری شما و استقامتتان کمک خواهد کرد.

پیت مک کال ،یک فیزیولوژیست و مربی ورزش شخصی در شورای ورزشی در آمریکا برای بهتر شدن رابطه جنسی در آقایان پیشنهادهایی را ارائه داده است:

 وزنه برداری

وزنه برداریوزنه برداری

کگل

کگل

انجام تمرین کگل ، یک تمرین جنسی خوب برای مردان در نظر گرفته شده است چرا که این تمرین می تواند استقامت و کنترل عضلاتی را که به مردان اجازه می دهد به موقع ادرارشان را متوقف کنند را تقویت کند. این تمرین بنام پزشکی اهل لس آنجلس ،آرنولد کگل که این روش را ابداع کرد نامگذاری شده است. این روش باعث تقویت عضلات کف لگن بدن که می تواند به رابطه جنسی بهتر منجر شود می پردازد. مردان می توانند  با انقباض این عضلات درست قبل از ارگاسم به تاخیر انزال در خود بپردازند.


یوگا

یوگا

تمرین یوگا به شما اجازه می دهد تا زندگی جنسی بهتری داشته و موقعیت های خلاقانه تری را برای حداکثر لذت در طول مقاربت داشته باشید.

پیاده روی سریع

پیاده روی

در یک مطالعه بر روی 31،000 نفر بالای 50 سال، پژوهشگران دانشگاه هاروارد ،دریافتند که ورزش ایروبیک باعث میشود تا درصد  اختلال عملکرد نعوظ کاهش یابد .

راه رفتن سریع ،دویدن ودیگر فعالیت های هوازی به زندگی جنسی شما کمک خواهد کرد.مک کال می گوید این کار باعث می شود رگ های خونی باز بماند ویا باز شود در نتیجه می تواند نعوظ قوی تر و طولانی تری داشته باشید. همچنین از فعالیت شدید مانند دویدن و پیاده روی تند، اندروفین ها ترشح شده وهمین هم باعث تقویت عملکرد جنسی می شود.

شنا

شنا کردن

شنا کردن مخصوصا 3 بار در هفته میتواند  فعالیت جنسی را افزایش دهد.

شنا نیز فعالیت های زیادی ازجمله : ازدست دادن وزن را منجر شود که همین امر می تواند به رابطه جنسی بهتر کمک کند.در مطالعاتی بررسی شده است که افرادی که دارای اختلالات نعوظ بوده اند با کاهش وزن مشکل آنها بهبود یافته است و شما را برای شرکای جنسی تان جذاب تر می کند در نتیجه رابطه جنسی بهتری خواهید داشت.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه