خانه / آموزش روابط / چطور سرد مزاجی همسرمان را درمان کنیم؟

چطور سرد مزاجی همسرمان را درمان کنیم؟

همسرتان نیاز جنسی زیادی ندارد؟ به نیازهای شما توجهی نمیکند؟ زمان رابطه جنسی شما کوتاه است؟ خیلی در رابطه زناشویی بی احساس است؟

افزایش میل جنسی

خیلی از روش های درمانی دارویی و هورمونی برای رفع این مشکل وجود دارد اما قبل از اینکه به این راه کارها بیندیشید بهتر است ریشه یابی کرده و بتوانید مشکل را ریشه ای و از پایه شناسایی و حل کنید.

در بعضی مواقع بی میلی ویا سرد مزاجی با مصرف بعضی از دارو ها  اتفاق می افتد که با قطع دارو ،دوباره به حالت اولیه باز می گردد.

شناسایی و تشخیص زمینه اختلال در درمان آن بسیار حائز اهمیت می باشد اگر این مشکل سرد مزاجی به علت بیماری خاص،مشکلات فیزیکی و یا مصرف دارو نباشد می توانید با راهکارهایی که ارائه خواهیم داد مشکل خود را برطرف کنید:

1)درابتدا لازم که برای برقراری رابطه جنسی ،زمان و مکان مناسبی را در نظر بگیرید زیرا استرس و اضطراب خود باعث بروز مشکلاتی میشود.

2)قبل از داشتن رابطه حتما بهداشت فردی را رعایت کرده و بدنتان را با بوی خوش (عطر) آغشته کنید اما دقت کنید همین مساله منجر به ناراحتی فرد مقابل نشود.

3) از الفاظ دلنشین استفاده کنید.

4) ازلباس مناسب با رنگ های محرک استفاده کنید.

5) زمان معاشقه را زیاد کرده و عشق ورزی درست را آموزش ببیینید.

6) بعد از ارضای جسمی ،به ارضای ذهنی و عاطفی بپردازید.

اگر در انجام چنین تکنیک هایی باز هم با مشکل مواجه هستید می توانید از درمانگران  رفتار جنسی مرکز آلومینا کمک بگیرید.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه