خانه / آموزش روابط / چطور خودمان را برای مصاحبه شغلی آماده کنیم؟

چطور خودمان را برای مصاحبه شغلی آماده کنیم؟

مصاحبه شغلی

 

در مصاحبه شغلی کمی اضطراب نه تنها اشکال ندارد بلکه در بسیاری از مشاغل حتی می تواند نکته مثبت به نظر برسد.

با یکی از دوستان یا اعضاء خانواده یک مصاحبه ساختگی ترتیب دهید.

در یکی دو مصاحبه شغلی که اهمیت چندانی برایتان ندارد شرکت کنید.

در صورت امکان اطلاعات لازم ومهم در مورد شرکت مربوطه را بدست آورید(حیطه فعالیت،اهداف، برنامه ها،نقاط قوت و ویژه گیهای خاص آن و…).

درصورت امکان مشخصات فرد مصاحبه گر را بدست آورید(نام،موقعیت وسمت شخص ) و در زمان خداحافظی نام شخص را بیان کنید.

ویژه گیها وتوانمندی های خاص خود را در ارتباط با شغل پیشنهادی مشخص کنید.

پیشینه تجربیات وتحصیلات واطلاعات شخصی خود را در یک صفحه (ترجیحا)تا حداکثردو صفحه آماده کنید و دونسخه از آن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه با خود ببرید.

خود را جای فرد مصاحبه گر یا استخدام کننده بگذارید و برای 5 تا 10 سوال مهمی که احتمالا از متقاضی شغل پرسیده خواهد شد پاسخ های مناسب ولی صادقانه ودرست اماده کنید.

مثلا چرا می خواهید اینجا کار کنید؟ یا توان خاص تان در شغل پیشنهادی چیست

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه