خانه / روانشناسی / روانشناسی رفتار / چرا مدام از بدنتان ایراد میگیرید؟ چرا تقلید؟

چرا مدام از بدنتان ایراد میگیرید؟ چرا تقلید؟

داشتن اعتماد به نفس مهم است و پذیرش بدن خود یک گام نزدیک برای دستیابی به اعتماد به نفس است ، با این حال، بسیار سخت است تا به این مرحله برسیم.

گاهی بعضی افراد سعی می کنند تا خودشان را مانند هنرپیشه ها و کسانی که در سینما هستند در بیاورند به عنوان مثال خودشان را لاغر کنند ،لباس های گران قیمت بپوشند و …

متوجه زیبایی های خود شوید و به خود ایمان داشته باشید  در این خصوص بهتر است مطالب زیر را دنبال کنید:

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

تقلید

1)خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

نه تنها به افراد مشهور و معروف نباید فکر کنید بلکه در مورد چگونگی دختر همسایه که به چه صورت است و لوازم پرزرق وبرقی دارد هم نباید فکر کنید ، اینجا این نکته وجود دارد که هر فردی متفاوت است حتی دوقلوهای یکسان ،مانند دولامپی که هر دو دارای معایب و مزایایی هستند و هر دو روشنایی میدهند اما با کیفیت های متفاوت.

2

2) به خودت و به چیزی که هستی افتخار کن و خودت را دوست داشته باش.اجازه نده مسائلی مانند اندام و برجستگی های بدنت تو را از خوشحال بودن باز دارند و این واقعا اشتباه است.

تو باید از خودت مراقبت کنی ، اگر شما پر از زرق وبرق باشی اما خوب نباشی چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد؟ پس بیشتر مراقب خودت باش و یاد بگیر که چطور خودت را بیشتر دوست داشته باشی.

3

3) به تمام نکات مثبت و چیزهای زیبایی که دارید توجه کنید،شخصیت خود را فراموش نکنید،توانایی ها و مهارت هایتان را مورد توجه قرار دهید، وقتی دوستتان با شما در مورد مسئله ای مشورت می کند شاید شما یک  شنونده خوبی باشید و یا شاید شما میتوانید خنده را بر روی لبهای افراد دیگر بیاورید.

منبع:

http://www.wikihow.com/Accept-Your-Body

برای شناخت بهتر خود و کسب مهارتهای اعتماد به نفس لازم می توانید از روانشناسان و مشاورین مرکز آلومینا کمک بگیرید

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه