خانه / پاسخ به سوالات / آشنایی با روش های درمانی / پژوهش های پزشکی برای سرطان

پژوهش های پزشکی برای سرطان

%d9%be%da%98%d9%88%d9%87%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c

مطالعات پزشکی بررسی های کنترل شده و دقیقی هستند که با استفاده از داوطلبان انسانی، سعی در پاسخ گویی به سوالات پزشکی افراد دارند. در این مقاله مطالعات پزشکی اشاره دارد به به تاثیرات داروهای آزمایشگاهی یا فرایندهایی که برای درمان سرطان سینه در مرحله چهارم طراحی شده اند. این فرایندها شامل داروها یا ترکیبات جدید، روش های جدید جراحی یا پرتو درمانی می باشند. دیگر مطالعات پزشکی برای تحقیق در مورد مراقبت های پیشگیرانه، آزمایش های غربالگری و گزینه های تشخیصی و روش های بهبود کیفیت زندگی برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن استفاده می شوند.

آیا مطالعات پزشکی بی خطر هستند؟

مطالعات پزشکی به طور کل بی خطر و ایمن در نظر گرفته می شوند. این مطالعات طبق محدودیت های داخلی مرکز تحقیقات انجام می شوند و به علاوه باید مورد تایید FDA نیز قرار گیرند. بیمارانی که در این تحقیقات شرکت می کنند، باید از هدف بررسی انجام شده، خطرات و عوارض مربوط به آن یا اثرات طولانی مدت این تحقیق مطلع باشند. به علاوه بیماران حق دارند هر زمان که خواستند و به هر دلیلی، تحقیقات را رها کنند. اگر در طول تحقیق نیز اثر مضری شناخته شد، محققان لازم است از انجام تحقیق بر روی بیماران داوطلب اجتناب کنند.

مراحل پژوهش های پزشکی

پژوهش های پزشکی طبق درمان های تست نشده یا جدید به مراحل مجزا تقسیم می شوند:

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

  • مرحله ی اول این مطالعات لزوما بررسی های ایمن می باشند. این بررسی ها میزان ایمنی یک روش درمانی در اندازه های مختلف و تاثیر آنها در درمان انواع مختلف سرطان ها را تعیین می کنند.
  • در مرحله دوم پژوهش های پزشکی اثربخشی روش های درمانی را برای یک نوع سرطان خاص مورد بررسی قرار می دهند.
  • مرحله سوم در حقیقت مرحله دوم را بسط می دهد. محققان اثربخشی روش درمانی را با روش های رایج مقایسه می کنند. به علاوه اثربخشی روش مورد نظر را در ترکیب با دیگر داروها یا با توجه به میزان و زمان آن بررسی می کنند.
  • مرحله چهارم این پژوهش ها پس از دستاوردهای درمانی جدید از طرف FDA انجام می شود. در این مرحله اثرات بلند مدت و اثربخشی روش درمانی مورد بررسی قرار می گیرند. محققان در این مرحله به سوالاتی نیز پاسخ می دهند که ممکن است در رابطه با روش درمانی به وجود آید.

پژوهش های پزشکی چگونه می توانند کمک کنند؟

این پژوهش ها به بیماران این فرصت را می دهند تا در آخرین روش های درمانی شرکت کنند و گزینه های موجود را برای بیماران گسترش می دهند.

منبع:

http://www.healthline.com/health/breast-cancer/clinical-trials-offering-hope#2

نگارنده: سمیه محمدی

گروه پزشکان جایروس

لیزر مو

درباره سمیه محمدی

گروه پزشکان آلومینا از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی آلومینا با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب در حال راه اندازی در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه