خانه / نکته ی سلامت روز / نکته ی سلامت روز؛ 3 ماده غذایی که ممکن است رابطه ی جنسی را با مشکل مواجه کند

نکته ی سلامت روز؛ 3 ماده غذایی که ممکن است رابطه ی جنسی را با مشکل مواجه کند

غذاهای اشباع شده در چربی حاصل از پنیر زیاد و گوشت چرب سبب مسدود شدن رگ ها می شود.مطمئناً این را می دانستید، اما آیا می دانستید که اولین عروقی که معمولاً تحت تأثیر قرار می گیرد عروق مهبلی در زنان و مردان می باشد؟
این عروق کوچک هستند، به این معنی که پلاک ها خیلی سریعتر در این عروق جمع می شوند، بنابراین اگر به خوردن این گونه مواد غذایی ادامه بدهید ممکن است زندگی جنسی شما دچار مشکل شود.

3 ماده غذایی که ممکن است رابطه جنسی را با مشکل روبه رو کند

احتمالاً هیچ تعریف جالب و خوبی در مورد چربی های ترانس  و محصولاتی که با ترکیبی از این نوع چربی تولید می شوند نشنیده اید، باید اضافه کنیم که این چربی ها علاوه بر انسداد عروق، با کاهش سطح ترشح تستوسترون( به معنای تمایل جنسی پایین تر) نیز مرتبط هستند.

3 ماده غذایی که ممکن است رابطه جنسی را با مشکل روبه رو کند

 

خوردن محصولاتی مبتنی بر سویا، حاوی استروژن بالایی هستند که ممکن است به کاهش میل جنسی در مردان منجر شود، در سال 2008 مطالعه ای درمجله تولید مثل انسان منتشر شد، که نشان می داد  سویا می تواند منجر به کاهش تولید اسپرم شود.

3 ماده غذایی که ممکن است رابطه جنسی را با مشکل روبه رو کند

 

منبع:

care2

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه