خانه / نکته ی سلامت روز / نکته ی سلامت روان روز:اگر تمام عمر را صرف انتظار طوفان کنید،هرگز از آفتاب لذت نخواهید برد.

نکته ی سلامت روان روز:اگر تمام عمر را صرف انتظار طوفان کنید،هرگز از آفتاب لذت نخواهید برد.

نکته ی سلامت روان روز:اگر تمام عمر را صرف انتظار طوفان کنید،هرگز از آفتاب لذت نخواهید برد.Reviewed by مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان on Dec 11Rating:

نکته ی سلامت روان روز

4) کمتر صحبت کنید، و زمانی که صحبت می کنید نجیب باشید.
زمانی که با دوستانی که برایتان خیلی خواستنی هستند گردش می روید، به جای اینکه به این فکر کنید خودتان چه چیزهایی می خواهید بگویید سعی کنید به حرفهای آنها گوش دهید. به انرژی خود زمانی که کمتر حرف می زنید و بیشتر گوش می دهید توجه کنید، وقتی کسی را دوست دارید سعی کنید از صمیم قلب به حرفهای او گوش دهید. خود را از عوارض و آسیب های ناخواسته دور نگه دارید.

5) هر روز 10 دقیقه نور خورشید دریافت کنید.
کرم های ضد آفتاب این مزیت را دارند که راحت می توانید بیرون بروید و از مزایای نور آفتاب بهره مند شوید. تحقیقات نشان داده است که بین سطح پایین ویتامین D و ضعف سلامتی مانند استخوان های ضعیف، ام اس و سرطان پروستات ارتباط وجود دارد. دریافت کمی نور آفتاب به کاهش اختلالات خلقی کمک می کند.

6) تلویزیون را خاموش کنید.
به جای تماشای تلویزیون ، زمانی را برای آگاهتر شدن از خودتان صرف کنید. راه بروید، به ملاقات دوستان بروید، از زمان خود برای انجام کاری متفاوت و ماجراجویی استفاده کنید سعی کنید ارتباطات خود را گسترش دهید.

8) خلاقیت داشته باشید.
حتی اگر خودتان را فرد هنرمندی نمی دانید، سعی کنید با یک دوست تمرین رقص کنید، آواز بخوانید، جدول حل کنید جوک های جدید یاد بگیرید و …

9) از طبیعت لذت ببرید.
در اطراف خود طبیعت های مختلف مثل پارک، باغ وحش، دریاچه و … را شناسایی کنید و زمانی را برای گذراندن در این محیط ها صرف کنید. اگر احساس می کنید زمان خیلی کند پیش می رود یا هیچ چیز آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود، سعی کنید به این مکانها بروید وقدم بزنید.

منبع:

tinybuddha

2   /    1

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - نکته ی سلامت روان روز:اگر تمام عمر را صرف انتظار طوفان کنید،هرگز از آفتاب لذت نخواهید برد.

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه