خانه / زندگی سالم / آموزش ریلکسیشن / نکاتی کوچک برای داشتن ذهن و جسم سالم

نکاتی کوچک برای داشتن ذهن و جسم سالم

 

آیا به دنبال احساس سلامتی هستید؟ احساس سلامتی ذهنی و جسمی؟ در اینجا چند نکته که می تواند در این راه به شما کمک کند را با هم مرور می کنیم.

ذهن سالم

آب بنوشید :

نوشیدن آب به شما انرژی می دهد و به شما کمک می کند تا در طول روز پرنشاط بمانید. آب هم چنین کمک می کند تا پوست شما فوق العاده بماند. بنابراین نوشیدن 8 لیوان آب در طول روز برای شما فوق العاده خواهد بود.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

 

یک رژیم غذایی داشته باشید:

در این رژیم سعی کنید که 6 وعده نان یا غلات دریافت کنید، 2 تا 5 وعده میوه و سبزیجات و 2 واحد لبنیات و گوشت. در غذا خوردن به این نکته توجه کنید که تمام ویتامین هایی که نیاز دارید را دریافت می کنید. گاهی اوقات چربی،شیرین و روغن نیز در برنامه تان بد نیست که وجود داشته باشد.

 

خواب کافی داشته باشید:

سعی کنید در شبانه روز حداقل 8 ساعت خواب شبانه داشته باشید.

 

از موهایتان مراقبت کنید:

شستشوی موها بستگی به نوع موهایتان دارد. اما سعی کنید خود را عادت دهید که زود به زود حمام بروید. و حداقل دوبار در هفته موهایتان را برس بکشید.

 

لباس های تمیز بپوشید

 

رعایت نظافت:

دندان هایتان را حداقل روزی دوبار مسواک کنید و صورتتان را نیز روزی دوبار بشویید. بهداشت بدن در بهداشت روح و روان نیز تاثیرگذار است.

نظافت

 

خواندن:

در تعطیلات آخرهفته، در طول تابستان و حتی در طول یک روز، هرزمانی که وقت داشتید مطالعه کنید. لازم نیست از یک کتاب 500 صفحه ای شروع کنید، می توانید مجله دلخواه تان را بخوانید و یا اخبار یاهو را !! نکته ای که مهم است این است که ذهن تان را در حرکت نگاه دارید

 

.فاطمه امیری

فاطمه امیری – روانشناس بالینی و نوروتراپیست

 

 

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز
■ فاطمه امیری ■ دانش آموخته روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران ■■ متخصص نوروتراپی، درمانگر اختصاصی در زمینه استرس و اضطراب ( کودکان و بزرگسالان)، سردرد،اختلال بیش فعالی/نقص توجه، تریکوتیلومانیا، و افزایش تمرکز و تقویت حافظه ●●● در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید●●●

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*