خانه / آموزش روابط / نکاتی برای داشتن محیط کاری لذت بخش

نکاتی برای داشتن محیط کاری لذت بخش

محیط کار لذت بخش

در زمانی که برای استخدام به شرکتی مراجعه می کنید شاید تحصیلات و ظاهر و تجربه شما برای شان اهمیت داشته باشد ولی نوع رفتار وبرخورد شما بیشتر حائز اهمیت است و بعد از استخدام هم این رابطه و اخلاق خوب شمااست که میتواند محیط کار را برای شما لذت بخش تر کند.

مدیر و سرپرست شرکت به عنوان کسی که می تواند به کارمندان بگوید که چه کاری انجام دهند وخطای انها را بیان می کنند وی به جای سرزنش می تواند  به کارمندان راه حل ارائه دهد ،این روش در کارمندان ایجاد انگیزه می کند وباعث توانمندسازی آنها می شود ویک محیط کار خوبی را برای آنها ایجاد می کند ارائه راه حل های متفاوت باعث می شود تا زمانهای زیادی را کارمندان که صرف شناسایی مشکل می کنند کم شود و به راه حل های متفاوت فکر کنند.

بیایید در محل کار به یکدیگر احترام بگذاریم واز اینکه اشتباه کسی را به رویش بیاوریم بپرهیزیم تا او نیز در زمان دیگر که ما نیاز داریم به حمایت از ما بپردازد، هنگام صحبت سعی کنیم از طعنه زدن بپرهیزیم وموفقیت ها را تشویق کنیم واطلاعات جدید را با دیگر همکاران در جریان بگذاریم.، سعی کنید در مقابل مشکلات با تدبیر به دنبال بهترین راه حل باشیم .

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

کارهای گروهی علاوه بر رشد فردی بر رشد تمامی افراد هم تاثیر می گذارد ،رشد فردی به نفع همه افراد است پس بهتر است در محیط کار ایجاد انگیزه کرد وبرای رشد افراد آنها را تشویق کرد تا در دیگران نیز انگیزه لازم ایجاد شود.

با رعایت موارد فوق محیط کار دلنشینی را برای خود وهمکاران ایجاد کنید.

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه