خانه / زندگی سالم / بارداری سالم / ناباروری / آزمون شناسایی علل ناباروری در مردان

آزمون شناسایی علل ناباروری در مردان

آزمون شناسایی علل ناباروری در مردانReviewed by ناباروری مردان on Jan 13Rating: 3.5تست بیماری های مقاربت جنسی (STDs)تست غربالگری یا خودارزیابی علل ناباروری مردان رو برای آقایانی طراحی کردیم که بعد از گذشت یکسال از تلاش جنسی منظم و هدفدار، هنوز بچه دار نشده اند. به کمک این تست در قسمت نتایج و تفسیر می تونین تا حدی متوجه شین که چه عواملی روی باروری شما تاثیر گذاشته اند.

آزمون شناسایی و غربالگری علل ناباروری در مردان

Infertility Male Causes 1 1 - آزمون شناسایی علل ناباروری در مردان

سلام دوستان. یک تست جدید طراحی کردیم که با انجامش می تونین برخی علل احتمالی ناباروری خودتونو تا حدی حدس بزنین. البته این تست ها جنبه اطلاع رسانی داره و برای تشخیص دقیق حتما نظر پزشک و آزمایشات مهمه.
این تست به همراه تست های پزشکی قبل همگی در سایت سبز و سالم به زودی ثبت میشن.

👈سبزوسالم علاوه بر تست ها، پرسش و پاسخ هموطنان درباره انواع سوالات پزشکی-درمانی-روانشناسی-روانپزشکی-جوانسازی رو در دسترس داره.

💢غده هیپوفیز و هیپوتالاموس در پایین مغز ، تولید هورمون های مردانه و اسپرم را کنترل می کنند. دو هورمون مهمِ LH و FSH (تحریک کننده فولیکول) توسط غده هیپوفیز تولید و بر بیضه عمل می کنند.

ناباروری مردان: نکات درباره اسپرم

💢بیضه ها در کیسه بیضه قرار دارند و کارشان ساختن اسپرم و هورمون تستسترون است. 70 روز طول می کشد تا یک اسپرم بالغ شود و بتواند یک تخمک زنانه را بارور کند.
بین 2 تا 10 روز طول می کشد تا اسپرم از طریق اپیدیدیم (مجرای منی و اسپرم epididymis) قابلیت شناکردن پرقدرت (جنبش قوی) را پیدا کند و بتواند به تخمک بچسبد.

💢تعداد قابل توجهی از مردان از مشکل ناباروری رنج می برند. اگر هر فرد دانش باروری و قدرت جنسی خود را افزایش دهد و علل را بشناسد، در پیشگیری از ناباروری خود یا فرزندش موفق تر خواهد بود.
این تست جنبه خود ارزیابی برای حدس علل ناباروری دارد. حدود 35 سوال را با دقت پاسخ دهید. در قسمت نتایج مطالب مفیدی درباره ناباروری وجود دارد.

لینک تست علل ناباروری مردان

 لینک تست علل ناباروری مردان در تلگرام

برخی از تست های غربالگری در بات برگزارکننده آزمونِ جایروس (تلگرام)👇👇👇

👈 تست غربالگری اختلالات خواب: آپنه ( قطع تنفس در خواب)

👈 تست غربالگری اختلالات خواب: بی خوابی (insomnia)

👈 تست غربالگری اختلالات خواب: سندرم پاهای بی قرار

👈تست غربالگری اختلالات خواب: نارکولپسی

👈 تست بیماری های مقاربت جنسی (STDs)

👈تست غربالگری تشخیص وسواس فکری اجباری (COD)کلیک کنید.

👈 تست غربالگری اضطراب (Anxiety Disorder)

👈 تست بررسی کیفیت زندگی (QoLI)

👈تست شناسایی اختلالات سوء مصرف الکل (AUDIT)

👈 تست بیماری مزمن تنفسی انسداد ریوی COPD (برونشیت+التهاب ریه)

👈تست تشخیص چهره (قدرت حافظه کوتاه مدت) کلیک کنید.

👈تست میزان شناخت شما از آلرژی کلیک کنید.

مریم اکبری زاده

دوستان، تمامی تست ها از منابع معتبر تهیه و اغلب توسط خود 👩‍🔬👨‍🔬پزشکان جایروس 👩‍🔬👨‍🔬طراحی می شود.

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - آزمون شناسایی علل ناباروری در مردان

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

آزمون شناسایی و غربالگری علل ناباروری در مردان سلام دوستان. یک تست جدید طراحی کردیم که با انجامش می تونین برخی علل احتمالی ناباروری خودتونو تا حدی حدس بزنین. البته این تست ها جنبه اطلاع رسانی داره و برای تشخیص دقیق حتما نظر پزشک و آزمایشات مهمه. این تست به همراه تست های پزشکی قبل همگی در سایت سبز و سالم به زودی ثبت میشن. 👈سبزوسالم علاوه بر تست ها، پرسش و پاسخ هموطنان درباره انواع سوالات پزشکی-درمانی-روانشناسی-روانپزشکی-جوانسازی رو در دسترس داره. 💢غده هیپوفیز و هیپوتالاموس در پایین مغز ، تولید هورمون های مردانه و اسپرم را کنترل می کنند.…

مشاهده بازنگری

خلاصه: مفید بود، پس ستاره بدین. مرسی.

User Rating: Be the first one !
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه