خانه / آموزش روابط / مگر خوشبختی دست ما است؟ …انتخاب خوشبختی در زندگی

مگر خوشبختی دست ما است؟ …انتخاب خوشبختی در زندگی

انتخاب خوشحالی

اغلب ما آدم ها چیز های کم اهمیت را در زندگی  برای شادی خود و اطرافیانمان انتخاب می کنیم.بله  چگونه زندگی کردن هم جزء انتخاب های ما است.

در برخی از مواقع در زندگی ، ما مسئولیت زندگی مان را فراموش یا رها می کنیم وبه هر سو که می خواهیم میرویم .

گاهی اوقات ما احساس می کنیم تحت ضربه های اجباری طبیعت قرار گرفته ایم و احساس می کنیم که سرنوشتمان خارج از کنترل مااست.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

ما گاهی فراموش می کنیم که با نگاهی عمیق به درونمان بنگریم و یا اینکه واقعا ما که هستیم و چه چیزی ما را واقعا خوشحال و شاد می کند!

 خوشحالی

اما هیچ کس جز خود ما نمی تواند ما را خوشحال کند و مسئولیت زندگی ما را بپذیرد ، شادی در درون مااست این ما هستیم که شاد بودن را انتخاب میکنیم ، انتخاب شادی دربالاترین سطح از انتخاب های ما قرار دارد.

ما قدرت آن را داریم که حتی از انجام کارهای کوچک روزمره نیز لذت برده و خودمان را شاد کنیم ، شما به راحتی در مورد چیزهایی که می تواند شما را شاد نگه دارد میتوانید فکر کنید، خیلی از افراد فقط به تاریکی های اطراف خود می نگرند و آنرا پیچیده می کنند و نمی توانند شاد زندگی کنند، نمی دانند چگونه باید زندگی کنند  و مدام به شکست های خود فکر می کنند و در گذشته خود غوطه ورند این ما هستیم که انتخاب می کنیم که از لحظه هایی که داریم لذت ببریم ، ما از ناشناخته ها می ترسیم اما چرا از شناخته شده ها لذت نمی بریم؟

نگاهتان به دنیا و اطرافیانتان را تغییر دهید تا بتوانید از داشته های خود لذت ببرید و شدی را احساس کنید.

منبع:

psychcentral

اما اگر احساس کردید که نمیتوانید نگاه منفی خود را به دنیا و اطرافتان عوض کنید بهتر است با متخصصان مرکز مغزو اعصاب و روان آلومینا ملاقاتی داشته باشید.

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

2 نظر

 1. نياز به مطالب روانشناسي بيشتري دارم ضمنا” مطالب ذكر شده از مقدار كمي برخوردار هستند.

  • مرکز تحقیقات کلینیک آلومینا
   مرکز تحقیقات کلینیک آلومینا

   سلام
   اگر در حال تحقیقات روانشناسی هستید باید به سراغ کتب دست اول و مطالعه آنها بروید.اینجا فقط محلی است برای ارائه آن بخشی از اطلاعات روانشناسی و پزشکی که به زبان ساده و برای تک تک افراد جامعه نگاشته شده است و این نوشته ها اصلاً نیازهای یک محقق را برآورده نخواهد نمود.
   سپاس

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه