خانه / آموزش روابط / در یک رابطه چه دلیلی برای دروغ گفتن وجود دارد؟

در یک رابطه چه دلیلی برای دروغ گفتن وجود دارد؟

دروغ گفتن

صداقت در به وجود آمدن یک رابطه بهترین سیاست ممکن است .

اخیرا در یک مطالعه جدیدی که انجام شده است ودر فصلنامه ارتباطات به چاپ رسیده است زوجینی که به طور متوسط ​​سه بار در هفته به یکدیگر دروغ می گویند لزوما چیز بدی نیست.

 محققان، چگونگی ابراز احساسات به طرف مقابل را مورد بررسی قرار داده اند حتی موقعی که این ابراز احساسات واقعا درک نمیشود هم ، مورد توجه قرار داده اند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

گاهی برای حفظ یک رابطه ویا پایداری آن بهتر است از سیاست های کلامی استفاده کنید نباید در زمینه دروغ گفتن، این طور به نظر برسد که  الزاما باید دروغ گفت و مشکلی وجود ندارد  نه این طور نیست بلکه همان طور که در آیین اسلامی هم آمده است ، دروغی که مصلحتی باشد و نیت پایداری رابطه باشد و باعث شود که عشق وعلاقه بیشتر شود  مانعی ندارد به عنوان مثال اگر از مدل موی طرف مقابلتان خوشتان نمی آید  به دروغ  می توانید از از ان تعریف کنید وباعث خوشحالی وی شوید  یااینکه موقع خداحافظی با وجود اینکه عصبانی هستید او را ببوسید.

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ،کارشناس ارشد روانشناسی و درمانگر روابط زناشویی

 

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه