خانه / آموزش روابط / مواظب انرژی منفی اطرافیان باشید!

مواظب انرژی منفی اطرافیان باشید!

انرژی منفی دیگران

انرژی منفی و سرزنش کردن دیگران این روزها زیاد به چشم می خورد و این امواج منفی می توانند ما را تحت تاثیر قرار داده و بر ما تاثیر گذار باشند .

حال با این مطالبی که ارائه خواهیم داد شما را به سمت نکات مثبت و انرژی خوب ومثبت سوق خواهیم داد:

اولین مرحله آن است که به سمت مسائل مثبت متمرکز شوید و راز این تمرکز اجتناب از منفی هاست.

در اینجا نکاتی وجود دارند که در اجتناب از این موارد منفی که شما را به پایین می کشانند ، به شما کمک می کنند:

از محیط هایی که در آن کار می کنید و انرژی منفی به شما میدهد دوری کنید

از محیط خودخواه و بیرحم ، آگاه باشید ، جایی که هرکسی فقط برای جلورفتن خود، مجادله می کند. جایی که مردم عموماً سپاسگزار نیستند و  فقط از شما انتظار دارند که مثل سگ کار کنید.  در این محیط ها  هیچ کس از همکاری شما تشکر نمی کند ،حتی اگر شما برای کار کردن تا دیر وقت ناهار و شام را هم از دست بدهید. مگر اینکه خیلی خوشبخت باشید که بیشتر اوقات بدون  کمک افراد دیگر در اطرافتان،  سخت کار کنید. این نوع محیط ها عزت نفس شما را تخریب می کنند.چنین شرایطی نه تنها رقابتی سالم نیست بلکه ، در بدترین وضعیت خطرناک و بیرحم نیز می باشد. اگر شما خودتان را در چنین محیطی می بینید، سریع از آن خارج شوید.

از افراد ی که انرژی منفی ساتع می کنند دوری می کند

کنایه زن ها ، بازنده ها، حرف مفت زن ها، نالان ها، خائن ها، کمین گرها ، افرادی زخم خورده ،مدیران ، گدایان ، شاکیان ، آتش روشن کن ها ، متکبرین، رفقای نیمه راه ؛ هرچیزی که می خواهید به آنها نام دهید، همه آنها چیز مشترکی دارند؛ میل شدید به پایین کشیدن دیگران. از این افراد دوری کنید. شما از این افراد به جز چیزهای منفی، چیزی بدست نمی آورید .  اعماق قلب این افراد تزلزل و ناراحتی است و دارای اعتماد به نفس خیلی پایین هستند.

در حال زندگی کنید نه در گذشته

همه ما چمدانهایی را حمل می کنیم ( تجربیات گذشته ،که ما را به شکلی که امروز هستیم در می آورند. چیزی که  ما را آزار داده و هنوز آزار دهنده است.) اگر احساس درد دارید ، گریه کردن خوب است، اما اجازه ندهید درد زندگی شما را حاکم شود، اگر این کار را بکنید زندگیتان را به ترس و وحشتهایی پایان ناپذیر تغییر شکل می دهید. اگر چیزی پریشان کننده رخ دهد، یا برای شما رخ داده باشد، راهی برای سبک کردن اثرات آن بیابید. آنرا با دوست، یکی از اعضاء خانواده یا اگر لازم است متخصصی ،در میان بگذارید و یکجا نایستید.اجازه ندهید ادامه یابد و بر زندگی شما چیره شود و آینده شما را خراب کند. اگر تجربیات بدی در گذشته داشته اید، به این معنی نیست که قرار است تجربیات بدی نیز در آینده تان داشته باشید. زندگی گذشته تان آینده شما را تعیین نمی کند ، آنچه الآن انجام می دهید آینده شما را تعیین می کند.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه