خانه / تغذیه / مواد غذایی آلرژی زای خطرناک

مواد غذایی آلرژی زای خطرناک

بادام زمینی

بادام زمینی

شایع ترین علت مرگ ومیر باایجاد آلرژی ،خوردن بادام زمینی است و علائم می تواند در عرض چند دقیقه خودش را ظاهر شروع کند که از قبیل: تورم،کهیر،مشکل در تنفس،نبض سریع یا سر گیجه می باشد.
صدف و ماهی

میگو

در حدود نیمی از آلرژی های خطرناک به صدف ومیگو مربوط میشود و خرچنگ نیز همین طور می باشد والبته در برخی افراد در اثر بخار حاصل از پخت این مواد غذایی هم علائم آلرژی را نشان میدهند و مشکل در راه های هوایی وگردش خون ومشکلات قلبی ایجاد می کند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

دانه های کنجد ، آجیل، حبوبات

غذاهای کنجد دار

حبوبات مانند عدس ونخود و لوبیا سبز و کنجد می توانند آلرژی های خطرناکی ایجاد کنند و البته گردو نیز در بزرگسالان هم ممکن است علائم آلرژی ایجاد کند.

با خوردن این مواد و ظاهر شدن اولین نشانه ها سریعا به پزشک مربوطه مراجعه کنید تا از اثرات وخیم آنها جلوگیری کنید.

منبع:

http://www.webmd.com/allergies/anaphylaxis-13/slideshow-allergy-triggers

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی
مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه