خانه / تربیت فرزندان / پرورش استعداد / مهارت های لازم برای رهبری با نفوذ

مهارت های لازم برای رهبری با نفوذ

 

 

ویژگی های رهبری با نفوذ

 

 

 

 

اگر می خواهید یک رهبر مؤثر و با نفوذ باشید، مهارتهای زیر به شما کمک خواهد کرد:

نیک اندیشی

مردم دوست دارند رهبر آنها فردی نیک اندیش باشد، فردی که مهارت حل مسئله دارد و می تواند اولویت بندی کند و مشکلات را حل کند و در هر شرایطی از احساسات منفی اجتناب کنید.

 

تفکر انتقادی

مسائل و موقعیت های مختلف را ریشه ای ارزیابی کنید، در تصمیم گیری و انجام کار سرعت عمل داشته باشید، فردی باشید که خیلی قاطعانه عمل می کند.

 

شجاعت

تصمیم گیری یک امر سخت است، باید بدانید که تصمیم های اشتباه همراه با جریمه خواهد بود، به یاد داشته باشید که برای انجام هر کاری گزینه های مختلف برای انتخاب وجود دارد که شما فقط باید یکی و بهترین را انتخاب کنید.

 

آماده سازی بی وقفه

خود اینکار به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس داشته باشید، به این سوال پاسخ دهید که چرا نباید من اینکار را به عهده بگیرم؟

 

الهام بخش و با انگیزه بودن

موفقیت های شما بر اساس تواناییهایتان در کار خوب با اعضای گروه و انگیزه دادن به آنها نهفته است.

 

ارتباطات

مهارت نوشتاری و گفتاری هر دو  به وضوح در موفقیت شما در امر رهبری مهم خواهد بود.

شنونده بودن

با توجه و دقت کامل به هر آنچه که گفته می شود گوش دهید، این امر به تصمیم گیری آگاهانه شما کمک خواهد کرد، سعی کنید با زبان بدن به اطرافیان نشان دهید که به حرفهایشان گوش می دهید.

 

تفکر خلاق

داشتن سعی کنید در کارهایتان ایده های نو و خلاقانه داشته باشید، یا ایده های جدیدی که از طرف اعضای گروه به شما می رسد بررسی کنید و راحت از کنار آنها رد نشوید.

 

ارتقاء یافتن

سازگاری با اهداف گروه برای دستیابی سریع به موفقیت ،این مهارت جزء سخت ترین مهارت ها برای رهبری می باشد، اما مهارت مهمی است.

 

اعتقادات قوی

اینکه مردم بدانند شما چه کسی هستید و به چه چیزهایی معتقد هستید و به چه چیزی می خواهید برسید نقطه ی مهمی برای شروع خواهد بود.

 

 

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه