خانه / زندگی سالم / موفقیت / مهارت حل مسئله

مهارت حل مسئله

مهارت حل مسئله

اگر می خواهید موفق باشید، اساساً عملکرد خوب در زمینه ی مهارتهای حل مسئله بسیار مهم خواهد بود.اما مشکلات اغلب چیزی است که دوست ندارید.به نظر بسیار وقت گیر هستند.و خود را به زور وارد برنامه ی از پیش تعیین شده ی شما می کنند.مشکلات ما را وادار به فکر کردن در مورد آینده ی مبهم می کنند.و گاهاً به نظر می رسد اصلاً نمی توان راه حلی برای  آنها یافت.

به همین دلیل،هنگامی که ما با مشکلی مواجه هستیم تلاش می کنیم تا با سریعترین و راحت ترین راه ممکن آنرا حل کنیم.اما آیا برایتان اتفاق افتاده است که ساده ترین و واضح ترین راه را انتخاب کنید و بعداً متوجه شوید که یک راه حل بهتر را فراموش کرده اید؟یا با انتخاب یک راه فقط خودتان را در یک حالت برای وخیم تر نشدن شرایط نگه دارید؟

برای اینکه یک مشکل بهتر حل شود شما باید یک رویکرد منطقی و نظام مند داشته باشید.
با بهبود عملکرد در زمینه حل مسئله می توانید بهتر تصمیم بگیرید. و اعتماد به نفس شما در زمینه حل مسئله افزایش می یابد و تصمیم گیری عجولانه برای انتخاب اولین راه حل، که ممکن است بهترین راه حل نباشد را کاهش می دهد.

وقتی که شما به  آزمون حل مسئله جواب دادید. مستقیماً به ابزار و منابعی که می تواند به شما در بیشتر شدن مهارتهای حل مسئله کمک کند دست پیدا خواهید کرد.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه