خانه / تربیت فرزندان / منبع شگفت انگیز حملات آسم در کودکان

منبع شگفت انگیز حملات آسم در کودکان

آسم

چه کسی می تواند تصور کند که پروتئین شیر در گچ وجود دارد؟ یک مطالعه ی تازه منتشر شده از اسپانیا گزارش داد که پروتئین اصلی موجود در شیر (کازئین) معمولاً در ساختن گچ بدون گرد و غبار استفاده می شود، که اغلب معلمان برای تمیز نگه داشتن دست و کلاس درس آن را ترجیح می دهند.

محققان اسپانیایی دریافتند که هنگامی که ذرات گچ در هوا منتشر می شود، زمانی که کودکان مبتلابه آلرژی شیر آن را استنشاق کنند، می تواند کودکان را وادار به سرفه، خس خس، تنگی نفس و حتی حملات آسم تهدید کننده ی زندگی کند.

سایر علائم استنشاق در کودکان مبتلا به آلرژی عبارتند از: احتقان بینی،عطسه و آبریزش بینی.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

با توجه به کالج آلرژی و آسم و ایمونولوژی آمریکا 300000 کودک در ایالات متحده از آلرژی شیر رنج می برند.

اوایل اعتقاد بر این بود که اکثر کودکان آلرژی به شیر را با رسیدن به 3 سالگی پشت سر می گذارند، اما تحقیقات اخیر نشان می دهند که بسیاری از کودکان در سن مدرسه  هنوز هم تحت تأثیر آن قرار دارند. در حال حاضر اعتقاد بر این است که 80 درصد از افراد مبتلا به آلرژی شیر تا 16 سالگی  تأثیرات آن را می بینند.

منبع:

www.drweil.com

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*