مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنیReviewed by مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز on Aug 28Rating:

مشاوره تلفنی

 

 

بر خلاف سایر اشکال مشاوره و رواندرمانی، مشاوره های تلفنی از عوامل محدود کننده خاصی از جمله مکان، زمان ، مدت وهزینه رفت و آمد برخوردار نیستند. انجام این نوع مشاوره برای بسیاری از مردم که قادر به شرکت در جلسات مشاوره حضوری نیستند به صرفه تر و در دسترس تر است. یکی از عوامل ایجاد آرامش در تماس گیرندگان، ناشناس ماندن افراد است که افشای احساسات را برای مراجعان فراهم می کند.

مشاوره تلفنی برای افرادی که دسترسی به خدمات بهداشت روانبرایشان مقرون به صرفه نیست یک گزینه بسیار مناسب برای حل مشکلات روانی می باشد. همچنین عده ای عقیده دارند نبود اتاق درمانگر، طرز پوشش و ظاهر فیزیکی درمانگر مراجع را کمتر منحرف می کند و باعث ایجاد تمرکز بهتر در مراجع برای گوش دادن به صحبت های درمانگر می شود.
به طور خلاصه مشاوره تلفنی برای افراد با ویژگی های زیر مناسب است:
·افرادی که به تنهایی زندگی می کنند و در خانه منزوی هستند و یا دسترسی به خدمات درمانی ندارند.
·افرادی که مایلند به راحتی از خانه یا محل کار یا مسافرت و جاده و یا در یک موقعیت بحرانی و اورژانسی مشاوره دریافت کنند.
·در مشاوره تلفنی به درمان و ارائه راهکارهای عملی برای مشکلاتی از قبیل افسردگی، عزت نفس، اضطراب،وسواس فکری و عملی، مشاوره پیش از ازدواج ، مشکلات ارتباطی بین زوجها ، مشکلات والدین در فرزند پروری ،غم و اندوه و از دست دادن عزیز، ترس از مکان های شلوغ ، مسائل جنسی ، سوء استفاده جنسی، اعتیاد، بیماریهای روانی و … پرداخته می شود.

کلینیک فوق تخصصی آلومینا جهت راحتی مراجعین خود برای اولین بار اقدام به راه اندازی بخش مرکز مشاوره تلفنی کرده است که هم میهنان عزیز از هرکجای ایران در هر شهر و مکانی قادر به دریافت خدمات مشاوره ای این مرکز از روانشناسان مجرب و با تجر به می باشند.

 

تماس با ما

 

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

شامل دپارتمان های روانپزشکی،روانشناسی،روانکاوی ، مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک :

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 8 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22648627

021-22636863

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

شامل دپارتمان های مغز و اعصاب، اختلالات خواب ( انجام و مشاوره تست خواب)،گفتار درمانی،رواندرمانی،درمان و مشاوره اختلالات جنسی

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 6 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22616377 

09024802196 

ساعات تماس :همه روزه (غیر از جمعه ها) 9 صبح الی 8 شب

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

شامل دپارتمان های مغزواعصاب,روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، واحد 2

77136229-77091723

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

تهران، ميدان آزادی،به سمت بزرگراه محمدعلی جناح، ابتدای بلوار صالحی، كوچه جعفرنیا ،پلاك ٢١ ،طبقه ٤ ، واحد ١٦

021-66038295

09012941637

دپارتمان مغز و اعصاب،روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

ساعات تماس: همه روزه غیر از تعطیلات، 9 صبح الی 9 شب

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

تهران،خ شریعتی ،جنب بیمارستان ایران مهر، کوچه میری، ساختمان پزشکان جهانمهر ، واحد 4

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

شماره های تماس مرکز شماره چهار (شریعتی):

09035445828_ 26600456

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان درد های کمر و گردن به روش های غیر جراحی و کلیه خدمات تخصصی و پیشرفته توانبخشی و فیزیوتراپی انجام می شود. برای دیدن لیست کلیه مشکلاتی که در این مرکز درمان می شوند اینجا کلیک کنید.

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، طبقه پنجم، واحد 10

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

دپارتمان طب فیزیکی و توانبخشی،حرکات اصلاحی،ورزش درمانی،فیزیوتراپی,ارتوپدی (شایگان مهر)

صبح تا 3 بعد از ظهر:

77189615

09338178807

3 بعد از ظهر تا 9 شب:

77189675

09901865597

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان مشکلات کودک و نوجوان (اختلالات یادگیری، مشکلات رفتاری، افسردگی و اضطراب،مشکلات گفتار و زبان و… انجام می شود). برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و گفتار درمانی، بازی درمانی، هنر درمانی و…استفاده می شود.

تهران، خیابان شریعتی، تقاطع خیابات دولت و شریعتی، ابتدای کوچه امامزاده، پلاک 14 واحد 7

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  02122636858

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان وسواس و کلیه اختلالات مرتبط با وسواس بصورت فوق تخصصی و با ترکیب روش های دارویی و غیردارویی انجام می شود . برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و…استفاده می شود. این مرکز تحت نظر دکتر مهدی هرمز پور روانپزشک، دکتر زینب طاهری متخصص مغزواعصاب و گروهی از روانشناسان می باشد. همچنین درمان مشکلات مغزواعصاب (سکته مغزی،ام اس، تشنج، سردرد و… ) هم در این مرکز انجام میشود.

تهران، خیابان دماوند،بین سبلان و وحیدیه،خیابان میرحسینی،ساختمان شهریار،پلاک 1، طبقه سوم، واحد 25

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  77839404

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

برای کسب اطلاعات بقیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید.

اینترنت پر است از سایت هایی که مطالب پزشکی دارند اما مطالب این سایت ها چقدر معتبرند؟ 

سایت جایروس بزرگترین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری های مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغزو اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند. استفاده از اطلاعات موجود در سایت رایگان است ولی لطفا کپی نکنید.

اگر خودتان روانشناس یا کادردرمانی حیطه مغزواعصاب وروان هستید و مایلید به تیم مجموعه پزشکان و درمانگران جایروس بپیوندید  برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

درباره مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

■ فاطمه امیری ■ دانش آموخته روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران ■■ متخصص نوروتراپی، درمانگر اختصاصی در زمینه استرس و اضطراب ( کودکان و بزرگسالان)، سردرد،اختلال بیش فعالی/نقص توجه، تریکوتیلومانیا، و افزایش تمرکز و تقویت حافظه ●●● در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید●●●

141 نظر

 1. با سلام مادرم الزایمرش شدید شده است و هیچ سوالی را پاسخ نمی دهد و برای دستشویی رفتن خبر نمی کند اصلا حرف نمی زند ولی دکتر قرصهای الزایمری فراوانی به او تجویز می کند مثل ممانتین ابیکسا و…می خواستم ببینیم با توجه به بی اثر بودن این قرصها چطوری می توانم این قرصها را قطع کنم بصورت تدریجی یا یک دفعه .روزانه 10 قرص می خورد
  با تشکر

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست گرامی برای ارائه راهکار مناسب به شما، نیاز به معاینه و بررسی مادرتان است. توصیه میشود با پزشک معالج وی مشورت کنید تا راهکار درمانی دیگری اتخاذ گردد. قطع خودسرانه دارو به هیچ وجه توصیه نمیشود.

 2. سلام خسته نباشید من ۲۶ سال دارم ،قبلا چند بار پیش اومده رفتم خرید تنها یه چیز اما تو مغازه ۵ دیقه فکر کردم تا یادم اومده چی میخوام ،برام مهم نبوده این موضوع اما امروز توی باشگاه یه چند لحظه توی اینه چشمم نا خوداگاه به خودم افتاد و با خودم فکر میکردم که چقد اشناس این چهره من خودمو چند لحظه نشناختم بعد به خودم اومدم که خاک برسرم دارم خودمو نگاه میکنم خیلی فکرمو این مساله مشغول کرده ایا نشانه بیماری بدی هست ؟

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست گرامی نیاز به بررسی و معاینه است. با توجه به ایکه این مساله گذرا و موقت نبوده توصیه میشود توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب معاینه شوید. در صورت تمایل میتوانید از طریق صفحه تماس با ما، با یکی از مراکز تماس بگیرید تا همکاران برای یکی از متخصصین مغز و اعصاب تایم ویزیت هماهنگ نمایند.

 3. سلام من دختر ۱۶ ساله ای هستم که به خاطرمشکلاتی از بچه گی دچار وسواس فکری بودم واین وسواس تا الان ادامه پیدا کرد حدود ۲ سال پیش شبا به خاطر بعضی مشکلات تا صبح نمیخوابیدم و همش حرص میخوردم و عصبانی بودم و من فردی درون گرا هستم و همیشه فکر میکردم مریضم و اعتماد به نفسم فوق العاده کم شده بود و با دوستام نمیتونستم دوست باشم یه جورایی منزوی بودم و روی درسمم تاثیر گذاشته بود تا این که یه روز تپش قلب پیدا کردم که خیلی منو نگران کرده بود البته یه بار دیگر توی بچه گی دچار تنگی نفس بودم خلاصه این که پیش دکتررفتم و مال قلبم نبود و مال اعصاب بود دیگه دکنر نرفتمو و حرص خوردنام بیشتر شد تازه توهم و عصبانیت منزوی بودن بیشتر شد حتی خیلی بیشتر درس میخوندم طوری درس میخوندم که خودمو آزار میدادم شاید روزی ۸ و۷ ساعت درس میخوندم ولی هیچی نمیفهمیدم و رابطه اجتماعیم افتضاح بود طوری که نسبت به همه بدبین شدم واین وسواس فکری منو خیلی آزار داد همین طور یه سری مشکلات خلاصه تا این که سال بعدش مشکلا بیشتر شد و من الان حدود سه ساله که شبا خوابم نمیبره همش وسواس فکری دارم و…در صورتی که من اصلا این طوری نبودم تا این که یه شب گفتم خودمو تو یه موقعیتی که دوست دارم قرار بدم و این شروع این ماجرا بود که احساس کردم بدنم بی حس شده البته حس میکردم ولی یه حالی بود دست و کلا همه ی بدنم خیلی ترسیدم راستی من خیلی اسسسسترسی هستم و ترسو تا این که ظهر احساس کردم که همه بدنم بی حس شده البته بی حس که نه همه چیو حس میکردم اما کمتر بعد خوب شدم ولی یه خورده سرم بی حس بود تا این که همون ظهر یه چیزی مثل حمله سراغم اومد خیلی ترسیده بودم وبا این حمله ها بدنم مثل همون موقع یه جوری میشد تا این که سرم بی حس موند وخیلی ترسیدم و پیش دکتر رفتم و قرص آسنترا و قرص خواب مصرف میکنم والان روحیم خیلی بهتره اخه من منزوی بودم و به خاطر یه دلایلی تو اجتماع نمیرفتم اما الان میرم اما همه اینا رو گفتم تا به تین قضیه برسم که تازگیا متوجه شدم چشام بعضی موقع ها دو تا میبینه البته وقتی ایستادم فکرنکنم اما وقتی نشستم یا خوابیدم این اتفاق میوفته اهان راستی وقتی من یه جسمی دستمه اگهه به اون جسم نگاه کنم پشس سرمو ۲ تا واگه به پشت جسم نگاه کنم جسم ۲ تا میشه یه چیزم دیگم که هست که میخوام یه چیزه بگم اونم اینه که وقتی من مثلا سرم درد بگیره میرم تو اینترت و راجبش تحقیق میکنم هر مشکلی بگه منم میترسم همون مشکلو داشته باشم و استرس میگیرم ومن از نمیدونم از وقتی تو اینترنت رفتم و دوبینی و دیدم این طوری شدم یا نه وای به حر حال از دوبینی خیلیییی میترسم لطفا کمک کنید

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست گرامی با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه میشود تحت نظر روانپزشک قرار گیرید تا طی جلسات روانکاوی علت مشخص شود و درمان مناسب اتخاذ گردد.در صورت تمایل از طریق صفحه تماس با ما، با یکی از مراکز تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

 4. سلام.خسته نباشین ی سوالی داشتم ک اینروزا خیلی ذهنمو مشغول کرده و ی جورایی ترس تو وجودمه..سوالم درمورد بیماری دیستروفی میخواسم بدونم ایا دخترا هم ب بیماری دیستروفی مبتلا میشوند؟؟؟من 21سال سن دارم و از کودکی زانو درد داشتم ولی کم کم ک بزرگتر شدم زانو دردم کم شد طوری ک فقط ماهی یکبار اونم فقط تو پریودیم زانو درد دارم البته از ران ب پایین..ولی الان چندوقتیه کلا از ران ب پایین درد دارم ک با قرص مسکن اروم میشم تازگیا کمردرد گرفتم البته درد نیس حالت خستگی کمر دارم و اصلا کلا بدنم انگار کوفته و خسته هس..خیلی میترسم ب دیستروفی مبتلا باشم چون داییم و چند نفر دیگه از اشناهامون تو سن جوانی فلج شدن نمیدونم مشکل ان ها دیستروفی بوده یا نه…ی پسردایی دارم 26سالشه دکتر بهش گفته دیستروفی داره..من خیلی میترسم چون میگن دیستروفی ارثی هس!خیلی ذهنم مشغوله خیلی میترسم توروخدا راهنماییم کنین ایا منم مبتلا هستم یا نه؟؟؟؟ نیاز داره ب متخصص مغزواعصاب مراجعه کنم؟؟؟ ممنون از راهنماییتون

  • بیماری های عضلانی بسیار متنوع اند و برخی انواع در هردو جنس دیده می شوند و حتی برخی انواع فقط در خانمها دیده می شود. بهتر است توسط متخصص مغزواعصاب (نورولوژیست) معاینه شوید تا خیالتان راحت شود.

  • سلام دوست عزیز، پزشک ما دکتر نظری به زودی مقاله ای در رابطه با دیستروفی در سایت می گذارند. می توانید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

 5. سلام من ۱۶ سالمه الان سرم داغه طوری که کمی تب کردم ولی بدنم انقدر بی حس بود وخسته بودم که واقعا نگران شده بودم اما الان بهتره اما مشکلم یکیش صورتمه که یه داغی روی صورتم میزنه و پوستمو میسوزونه اما به جاش دستم یه کوچولو سرد است البته من حس میکنم شاید واقعا این طوری باشه اما سرم واقعا یه حالیه مثلا یه استرس که میگیرم یعنی عصبی میشم سرم ضعف میکنه خیلی برام جالبه تازه موهامو که بالا سفت میبندم سرم واقعا یه حالی میشه و چشام میسوزه طوری که احساس بدی دارم تازه وقتی دراز میکشم اطرافمو دو تامیبینم اما وقتی بلند میشم همه چی خیلی بهتر میشه البته من حدود سه ساله که راحت نخوابیدمو وخیلی وقتا تپش قلب شدید دارم البته خیلی سال حدود سه چهار ساله و نگران سرمم بیچاره تازه بعضی موقع ها وقتی عصبانی میشم چشام تار میشه یا بعضی صبحا خودشم خوب میشه نمیدونم چرا اینجوریم یه مدت قرص سرترالین و قرص خواب مصرف میکردم لطفا راهنماییم کنین دیروز انقدر بدنم خسته بود که توان راه رفتن نداشتم

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست عزیز مصرف خودسرانه هیچ دارویی توصیه نمیگردد زیرا عوارض جسمی خواهد داشت. حالت هایی که ذکر کردید میتواند ناشی از این مورد باشد. توصیه می شود حتما در این زمینه با روانپزشک صحبت نمایید. در صورت تمایل می توانید با یکی از مراکز جایروس کلینیک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

 6. سلام و خسته نباشید
  ۱۶ سالمه هر روز سردرد میگیرم
  شقیقه های سرم خیلی درد میکنه دکتر نرفتم و از قرص آسیفن استفاده میکنم میترسم دکتر برم بگه بیماری مغزی داری
  به نظر شما میگرن یا بیماری خاصیه?

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست گرامی نیاز به بررسی و معاینه شما است. توصیه می شود توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب معاینه شوید. بهتر است نگرانی را کنار بگذارید و توسط پزشک معاینه شوید. علائمی که ذکر کردید می توانید ناشی از علل مختلفی باشد. مصرف خودسرانه دارو به هیچ وجه توصیه نمی شود.

 7. سلام من دختری هستم 30 ساله تقریبا پنج ساله دچار افسردگی شدم وسواس هم داشتم واز اون زمان دارو مصرف میکنم ولی اثری نداره با کوچکترین اتفاق به هم میریزم و استرس میگیرم و گریه میکنم بچه هم که بودم یک بار از بلندی به پایین پرت شدم با اینکه به دکتر اعصاب و روان مراجعه کردم فکر کردم چون تاثیری نداشته باید از دکتر مغز و اعصاب کمک بگیرم ممنون میشم زودتر جوابم را بدین

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست گرامی با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه می شود تحت نظر روانپزشک قرار گیرید تا طی بررسی های بیشتر و جلسات روانکاوی مسیر درمانی طی گردد. در صورت تمایل میتوانید از طریق صفحه تماس با ما، با یکی از مراکز تماس بگیرید تا همکاران برای دکتر نیوشا محمدی تایم ویزیت هماهنگ نمایند. دوست عزیز برای بهبود اختلالات روحی نیاز به صبر،زمان کافی، جلسات روانکاوی، در صورت نیاز دارو درمانی، تغییر سبک زندگی توسط خود فرد، ورزش منظم، و…. دارد. بنابراین خود شما نیز در بهبود این حالات و طی شدن بهتر مسیر درمانی نقش مهمی ایفا می کنید.

 8. با سلام،پدرم۶۹ سالشونه ،الان یک ماهه،یک یا دو روز در میان،میگه بدنش داره اتیش میگیره طوری که دراز میکشه ناله میکنه میگه داره میکشه،متخصص داخلی و چندتا دکتر بردن،همه ازمایشاش هم سالمه ،یکی از دکترا گفته تنش عصبیه،ببرید پیش روانپزشک،حالا ما موندیم چیکار کنیم‌کجا ببریم،
  پدر خیلی مرد عصبی و‌پرخاشگر هستن و‌مادرم بیماری روانی و‌افسردگی شدید داره
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  کم اشتها شده و غذا نمیخوره،میگیم حالتاشو بگه ،میگه بین استخوان و پوست کل بدم داره میسوزه
  خواهش میکنم یک راه حلی پیش پای ما بگذارید

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست گرامی با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه می شود تحت نظر روانپزشک قرار گیرند تا بررسی های لازم صورت گیرد. در صورت تمایل می توانید با یکی از مراکز جایروس کلینیک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند و برای پزشک مناسب در این خصوص تایم مشاوره هماهنگ نمایند.

 9. سلام وقت بخیر من سالهاست که به سردردمیگرنی مبتلا هستم قبلا هرماه یک باردچارسردردشدید می شدم اما الان مدتیه که هرشب این سردردبه سراغم میادوباعث دردشدید درچشم وشقیقه هاوپیشانی میشه والبته حالت تهوع و بدخلقی هم به همراه داره به طوری که کاملاتوانم رو ازم می گیره وفقط بایدبرم یه جای تاریک وبی صداتاآرم تربشم ولی کاملا دردبرطرف نمیشه چندین باربه پزشک مراجعه کردم ولی جزقرص نورتریپتیلین وآکسار وپراپرانول وانواع مسکن داروی دیگه ای تجویزنکردن من باهیچکدوم ازاین قرص هاسردردم برطرف نمیشه لطفاراهنمایی کنید

  • دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام، دوست عزیز از لحاظ پزشکی و اخلاقی بدون بررسی های بالینی و طبی امکان تشخیص، تجویز و تنظیم دوز مصرفی و یا راه کار مناسب نمی باشد. توصیه میکنیم حتما توسط متخصص مغز و اعصاب بررسی بیشتری در این خصوص صورت گیرد تا راهکار مناسب برای کنترل و بهبود این حالت اتخاذ گردد. در کنار راهکارهای پزشک و مصرف داروهای تجویز شده از سوی وی، بهتر است از مواردی که این حالت را ایجاد و یا تشدید می کند دوری نمایید : 1_از غذاهای تشدید کننده میگرن مانند: الکل، کافئین، شکلات، غذاهای کنسرو شده، گوشت های فراوری شده، پنیرهای کهنه و آسپارتام، غذاهای تند و ادویه دار کمتر استفاده نمایید. 2_ از خیره شدن طولانی مدت به نور تلفن همراه و یا لپ تاپ خودداری نمایید. 3_از قرار گرفتن طولانی مدت در فضاهای شلوغ با صدای زیاد اجتناب نمایید و…
   هم چنین پس از معاینه و بررسی پزشک با مشورت از وی می توانید از راهکارهایی زیر نیز استفاده نمایید:
   1) طب سوزنی
   2) ماساژ
   3) بیوفیدبک
   4) ورزش کردن
   5) خواب مناسب
   6) استفاده از مکمل های مناسب مانند ویتامین B2 (تحت نظر پزشک)
   در صورت تمایل نیز می توانید با یکی از مراکز جایروس کلینیک تماس بگیرید تا همکاران برای یکی از متخصصین مغز و اعصاب تایم ویزیت اخذ نمایند.
   مجموعه جایروس کلینک آرزومند سلامتی برای شما دوست عزیز می باشد.

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه