خانه / خدمات تخصصی / مزایای گروه درمانی

مزایای گروه درمانی

مزایای گروه درمانیReviewed by مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز on Dec 9Rating:

گروه درمانی

گروه درمانی به افراد امکان می دهد که حمایت و تشویق دیگر اعضای گروه را دریافت کنند. افراد شرکت کننده در گروه قادر به دیدن دیگران در راهی هستند که خودشان در آن هستند، و از این طریق می توانند به همدیگر کمک کنند که کمتر احساس تنهایی کنند.

اعضای گروه می توانند به عنوان یک الگو به دیگر اعضای گروه خدمت کنند. با دیدن کسی که در مقابله با مشکلش موفق می شود، اعضای دیگر گروه می توانند به بهبودی و پیشرفت امیدوار باشند. وقتی که یک فرد در حال پیشرفت است، خودش می تواند به عنوان یک الگو برای دیگران باشد و دیگران را پشتیبانی کند. این موضوع می تواند به پرورش احساس موفقیت کمک کند.

گروه درمانی بسیار مقرون به صرفه است. زیرا به جای تمرکز بر یک مراجع، همزمان در حال تمرکز بر چند نفر است.

گروه درمانی یک پناهگاه امن ارائه می دهد. محیط گروه این امکان را می دهد که افراد به تمرین رفتار و اعمالشان در محیطی با امنیت و ایمنی بپردازند.

بازخورد صحیح به درماانگر. با کار کردن در گروه، درمانگر می تواند به صورت عینی ببیند که رفتار هر فرد در مقابل افراد دیگر چگونه است و در موقعیت های اجتماعی چگونه رفتار می کند. با استفاده از این اطلاعات درمانگر می تواند بازخورد ارزشمندی را برای هر مراجع فراهم کند.

 

 در صورت تمایل به شرکت در گروههای درمانی،با کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت بگیرید،پس از انجام ویزیت و بررسی اولیه ؛ پزشک شمارا جهت ورود به یکی از گروهها کاندید می نماید.

 

فاطمه امیری فاطمه امیری -روانشناس بالینی و نوروتراپیست

 

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - مزایای  گروه درمانی

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه