خانه / آموزش روابط / مردان و زنان در اولین دیدار به چه چیز جنس مخالف توجه دارند؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند

مردان و زنان در اولین دیدار به چه چیز جنس مخالف توجه دارند؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند

مرد و زن

نتایج یک پژوهش در ارزیابی آنچه که مردان و زنان در اولین دیدار با جنس مخالف  به آن توجه می کنند، نشان می دهد که  چشم در اولین مورد از لیست جای دارد. البته این اطلاعات می تواند گمراه کننده باشد، با توجه به اینکه داده ها از طرف یک شرکت تولید قطره چشم در انگلستان جمع آوری شده است.

 یک نماینده از شرکت مورین گفت: چشم ها معمولاً چیزهای زیادی را درباره یک شخص به ما می گویند،بنابراین جای تعجب نیست که چشم ها چیزی باشند که ما را به طرف جنس مخالف می کشند. تا زمانی که شما با کسی برای اولین بار صحبت نکرده اید، شما مجبورید به نگاه آنها توجه کنید، و یک لبخند ساده نیز چیزی است که هر دو توجه به یکدیگر را نشان می دهند. و این یعنی  هر دو ی آنها به یک میزان و به چیز مشترکی فکر می کنند.

پرسشنامه ای در بین 2000 نفر،1000 زن و 1000 مرد توزیع شد و از آنها پرسیده شد که بخشی از بدن جنس مخالف را که در اولین ملاقات توجه آنها  را جلب می کند مشخص کنند. با کمال تعجب، 70 درصد از مردان چشم را ذکر کردند و به نظر می رسد بخش بزرگی از زنان نیز با این موضوع موافق بودند. لبخند  خوب و زیبا دومین موردی بود که در این لیست در هر دو گروه زن و مرد قرار گرفت. در حالی که یکی از بخش های مورد علاقه ی مردان،سینه ی زن، در رده ی سوم قرار گرفت. بعد از لبخند زیبا ، زنان به قد مردان توجه دارند. پوست خوب آخرین چیزی است که زنان به آن توجه داشتند.و با توجه به مطالعه تعداد کمی ازمردان به بینی زن توجه می کنند.

توجه جنس مخالف را جلب کردن ، افزایش اعتماد به نفس شما را به همراه دارد. ،بنابراین  چشم ها و لبخند زیبا یک راه مثبت است که واقعاً به شما برای ایجاد یک فرصت خوب کمک می کند.

منبع:

http://www.medicaldaily.com/

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه