خانه / تازه های علم و تکنولوژی / مجردها ! بیشتر احتیاط کنید!

مجردها ! بیشتر احتیاط کنید!

درمان سرطان در افراد متاهل

بیماران متاهلی که بعد ها  مبتلا به سرطان متاهل تشخیص دادهشده اند  احتمالا نسبت به افراد مجرد طولانی تر زندگی خواهند کرد، این مطلب بر اساس یک مطالعه جدید در مجله سرطان شناسی بالینی به چاپ رسیده است.

محققین بر روی 10 نوع سرطان که علت عمده مرگ ومیر در ایالات متحده آمریکا بوده است تمرکز کرده اند که عبارتند از :
ریه
کولورکتال
پستان
پانکراس
غده پروستات
کبد / مجرای صفرا
لنفوم غیر هوچکین
سر و گردن
تخمدان و مری

این سرطان ها بر اساس داده های عوامل جمعیت شناسی تنظیم شده اند و داده ها نشان داده اند که افراد متاهل در درمان ، بهتر نتیجه گرفته اند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل نشان داد، بیمارانی که مجرد یا بیوه بودند  در مقایسه با بیمارانی که ازدواج کرده بودند 17% بیشتر احتمال دارد از سرطان متاستاتیک (سرطانی که فراتر از محل اصلی خود ،توسعه یافته است) رنج  ببرند.

علاوه بر این، یافته ها نشان داد که افراد مجرد در مقایسه با بیمارانی که ازدواج کرده بودند، 53٪ کمتر احتمال دارد تا درمان مناسبی برای سرطان خود داشته باشند.

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/articles/266501.php

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*