خانه / روانشناسی / مردان متقلب ترند یا زنان؟

مردان متقلب ترند یا زنان؟

مطالعات نشان داده است انگیزه های جنسی قوی تر ، مردانی متقلب می سازد.

cheat

یک مطالعه نشان می دهد که احتمال تقلب در مردان بیشتر از زنان است و این نه به خاطر کنترل ضعیف در زنان است بلکه به دلیل انگیزه های جنسی قوی تر است.

مطالعاتی هم که قبلا توسط محققان در دانشگاه تگزاس  انجام شده است نشان داده است که مردان به احتمال بیشتری نسبت به زنان تحت پیگرد قانونی قرار میگیرند.

مطالعه منتشر شده در بولتن روانشناسی واجتماعی ،دو آزمایش جداگانه در این زمینه انجام شده است :شامل  148  نفر زن و 70 مرد طی آزمایشاتی که بر روی وسوسه های جنسی آنها در زندگی واقعی بود قرار گرفتند .

از شرکت کنندگان خواسته شد تا در مورد  سوالاتی که طراحی شده بود توضیحاتی در مورد  جاذبه های جنس مخالف ودر دسترس نبودن توضیحاتی بدهند.

سوالات در خصوص مطالب زیر بود:

قدرت  تکانه  جنسی
تلاش برای کنترل عمدی تکانه جنسی و ونتایج حاصل از رفتار

نتایج نشان داد که مردان تجربه انگیزه های جنسی قوی تری نسبت به زنان داشته اند.

http://www.medicalnewstoday.com/articles/266495.php

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه