خانه / تازه های علم و تکنولوژی / فشار خون بالا و شادی

فشار خون بالا و شادی

فشار خون

ماژول ژن مصنوعی کنترل شده توسط دوپامین (هورمون شادی) که باعث کاهش فشار خون میشود . اینها راههای جدید برای درمان است که به طور ناخودآگاه می تواند فشار خون را کاهش داد.

هورمون دوپامین های درونزا باعث احساس شادی میشود  واحساس خوبی را در فرد ایجاد می کند ،با داشتن رابطه جنسی ، مواد مخدر و یا مواد غذایی  که منجر به شادی واحساس لذت میشود این ماده از مغز ترشح میشود ، دوپامین ما را به تصمیم گیری درست به منظور تجربه لحظات حتی بیشتر از شادی قادر میسازد  .

در حال حاضر یک تیم تحقیقاتی به مدیریت پروفسور مارتین در زوریخ راهی برای کاهش فشار خون ودرمان با دوپامین کشف کرده اند یا همان روش دوپامین درمانی که می تواند از طریق ترشح دوپامین کنترل ایجاد کند و بسته به میزان ترشح دوپامین و افزایش سطح آن در خون باعث فعال سازی ماژول میشود.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

این ماژول شامل اجزای مختلف بیولوژیکی ارگانیسم انسان است که به صورت پیوسته به شکل یک آبشار ،سیگنال مصنوعی  ایجاد می کند. گیرنده های دوپامین در ابتدای آبشار به عنوان سنسور یافت می شوند که با یک پروتئین همراه شده و فشار خون را پایین می آورد.
این  مطالعه نشان می دهد که دوپامین نه صرفا باعث فعال سازی ماژول میشود ، بلکه نسبت به غلظت هورمون شادی واکنش نشان می دهد .

حتی غذا خوردن نیز باعث فعال سازی این ماژول میشود که توسط ناخودآگاه کنترل میشود.

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/releases/267464.php

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه