خانه / روانپزشکی / اضطراب و استرس / علائم اختلال اضطراب جدایی

علائم اختلال اضطراب جدایی

 

علائم اضطراب جدایی
کودکان و نوجوانان مبتلا به اختلال اضطراب جدایی دائماً نگران هستند و می ترسند، این کودکان ترس خود را به شکل های زیر نشان می دهند.

_ ترس از اتفاق بدی که ممکن است بیافتد،شا یعترین ترسی که کودکان مبتلا به اختلال اضطراب جدایی تجربه می کنند، ترس از آسیب دیدن کسی است که دوستشان دارند، به عنوان مثال، کودک ممکن است در مورد اینکه پدر و مادرش بیمار شده اند و یا صدمه دیده اند نگران باشند.

_  نگرانی از وقوع اتفاقی پیش بینی نشده که سبب جدایی دائمی شود، به عنوان  مثال ممکن است در مورد ربوده شدن  یا گم شدن نگران باشند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

_ کابوس در مورد جدایی، کودکان مبتلا به اضطراب جدایی اغلب رویاهای ترسناک در مورد ترس از جدایی نشان می بینند.

_ کودک نمی خواهد مدرسه برود. او ممکن است یک ترس غیر منطقی از رفتن به مدرسه نشان دهد و هرکاری انجام دهد تا خانه بماند.

_  عدم تمایل به رفتن به رخت خواب خودش. به دلیل ترس از تنهایی و دیدن کابوس های مربوط به جدایی کودک از رفتن به اتاق خود اجتناب می کند.

_ چسبیدن به مراقب یا والد. کودک در این حالت به بازوها و پاهای والدین می چسبد و نمی گذارد او را ترک کند.

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه