خانه / آموزش روابط / اگر خیانت کنید حتما روزی رسوا خواهید شد!

اگر خیانت کنید حتما روزی رسوا خواهید شد!

خیانت زناشویی

داشتن یک رابطه آرام وخوب و پایدار بودن چنین رابطه ای کمی تخیلی است اما نشدنی نیست اما بودن در شرایط سخت را بهتر است درست مدیریت کرد و مهم نحوه پاسخگویی ما است.

وقتی در رابطه هیچ گونه ثباتی وجود ندارد ناخودآگاه به ورطه نابودی کشیده میکشد و حتی ممکن است بر روی کار و فعالیت های دیگر ما نیز تاثیر گذارد وما ممکن است به فعالیت های دیگر از جمله گذراندن زمان با دوستان و …

اما وقتی حس می کنی که تو یه رابطه تنها مانده ای باعث میشه تا به دنبال جلب توجه در دیگران بگردی تا چیزهایی را که در رابطه قبلی از دست داده ای در دیگران دنبال می گردی و این به صورت ناخودآگاه اتفاق می افتد و همین منجر به خیانت های جنسی ،رفتاری و احساسی میشود.

خیانت

وقتی از یک رابطه خارج میشویم و حس می کنیم از شریکمان دور شده ایم لازم ااست بدانیم که نیاز به تایید وتصدیق دیگران داریم وقتی درچنین شرایطی قرار میگیریم چند راهکار وجود دارد تا درست بتوانیم تصمیم گیری کنید:

به احساس شریکتان در رابطه فکر کنید در نظر بگیرید که اگر او متوجه شود چه عکس العملی نشان خواهد داشت.

به آخر کار فکر کنید که این خیانت تا کجا پیش خواهد رفت؟ واگر از خیانت دوری کنید بر چه جنبه هایی از زندگی شما تاثیر خواهد داشت.

نکات مثبت رابطه ای را که داشته اید را مد نظر قرار دهید تا بتوانید راحت تر از خیانت بپرهیزید.

سعی کنید با شریکتان صحبت کنید و اگر مشکلی در رابطه وجود دارد با هم حل وفصل کنید و راه حل مناسبی برای حل مشکلات خود پیدا کنید و اگر نتوانستید بهتر است از مشاورین و

روانشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست

 

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه