خانه / تازه های علم و تکنولوژی / شما مامان و باباهایی که نمی گذارید فرزندتان کنارتان بخوابد ببینید این کار چه معایبی دارد؟

شما مامان و باباهایی که نمی گذارید فرزندتان کنارتان بخوابد ببینید این کار چه معایبی دارد؟

 

اختلال افسردگی و دوقطبی در کودکان

ناولسن از واحد تحقیقات برای مطالعات غذایی در موسسه پزشکی نانا در بیمارستان دانشگاه کپنهاگ در دانمارک تحقیقات جدید در کنگره 19 اروپا درمورد  چاقی در لیون فرانسه انجام داد که نشان می دهد کودکانی که در طول شب با پدر و مادر به تخت خواب میروند، کمتر احتمال دارد که اضافه وزن پیدا کنند و منجر به افزایش کیفیت خواب آنها میشود.

با توجه به تحقیقات ، کودکانی که پس از بیدار شدن از خواب در شب به تخت پدر و مادر خود آمده همراه با خواب های مقطع مقطع و کوتاه  بوده با کیفیت پائین خواب همراه بوده و همین امر در تحقیقات نشان داده شده است که می تواند بی خوابی با افزایش وزن کودکان همراه باشد.

این تحقیق بر روی 645 کودک در سنین 2 تا 6 سال انجام گرفته بود.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

نتایج نشان داد که کودکانی که از لحاظ عاطفی تحت حمایت والدین قرار داشتند و زمانی که در نیمه شب از خواب بیدار میشدند توسط پدر و مادر حمایت میشدند ،از اضافه وزن کمتری بر خوردار بودند.

منبع :

MNT

 

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ،روانشناس و نوروتراپیست

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه