خانه / آموزش روابط / سلیقه جدید زنان در انتخاب مردان جذاب

سلیقه جدید زنان در انتخاب مردان جذاب

سلیقه جدید زنان در انتخاب مردان جذابReviewed by مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان on Jan 11Rating:

مردان باهوش

به نظر می رسد زنان به مردان باهوش بیشتر از قبل علاقه مند شده اند!

ظاهرا دوره مردان آشپزخانه دوست،مردان درشت هیکل و مردان مرتب و تمیز به سر رسیده است و سلیقه زنان بیشتر از هر زمانی به سمت مردان با جاذبه هوشی بالاتر سوق داده شده است!

مردان به اصطلاح  Sapio-sex-ual  با ظاهر فیزیکی تحریک کننده نیستند، اما از طریق هوش شان زنان را به شدت تحریک می کنند. این موضوع به راحتی در فیلم های سال های اخیر نیز قابل مشاهده است.

به نظر می رسد زنان امروزی  زمانی که در یک رابطه اند بیشتر از قبل به دنبال تحریک فکری هستند.

دکتر آنجالی  روانپزشک ، می گوید: به طور سنتی، زنان باهوش تر از مردان بوده اند و ، از این رو آنها همیشه برای یافتن هوشمندی در مردان جستجو می کردند.اما رابطه زن و مرد براساس نیاز زن به حمایت (عمدتا)فیزیکی مرد آغاز می شده است.اما اکنون که زنان از لحاظ اجتماعی و فیزیکی قادر به انجام کارهای مشابه با مردان هستند بنابراین بیش از هر زمانی نیازمند تحریک فکری توسط مردان باهوش هستند.

 

منبع:واشنگنتن پست

 

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - سلیقه جدید زنان در انتخاب مردان جذاب

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه