خانه / آموزش روابط / سلیقه جدید زنان در انتخاب مردان جذاب

سلیقه جدید زنان در انتخاب مردان جذاب

مردان باهوش

به نظر می رسد زنان به مردان باهوش بیشتر از قبل علاقه مند شده اند!

ظاهرا دوره مردان آشپزخانه دوست،مردان درشت هیکل و مردان مرتب و تمیز به سر رسیده است و سلیقه زنان بیشتر از هر زمانی به سمت مردان با جاذبه هوشی بالاتر سوق داده شده است!

مردان به اصطلاح  Sapio-sex-ual  با ظاهر فیزیکی تحریک کننده نیستند، اما از طریق هوش شان زنان را به شدت تحریک می کنند. این موضوع به راحتی در فیلم های سال های اخیر نیز قابل مشاهده است.

به نظر می رسد زنان امروزی  زمانی که در یک رابطه اند بیشتر از قبل به دنبال تحریک فکری هستند.

دکتر آنجالی  روانپزشک ، می گوید: به طور سنتی، زنان باهوش تر از مردان بوده اند و ، از این رو آنها همیشه برای یافتن هوشمندی در مردان جستجو می کردند.اما رابطه زن و مرد براساس نیاز زن به حمایت (عمدتا)فیزیکی مرد آغاز می شده است.اما اکنون که زنان از لحاظ اجتماعی و فیزیکی قادر به انجام کارهای مشابه با مردان هستند بنابراین بیش از هر زمانی نیازمند تحریک فکری توسط مردان باهوش هستند.

 

منبع:واشنگنتن پست

 

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه