خانه / زندگی سالم / موفقیت / سرگرمی های خود را به یک منبع درآمد تبدیل کنید

سرگرمی های خود را به یک منبع درآمد تبدیل کنید

 

 

 

تبدیل سرگزمی به منبع درآمد

 

اگرچه سرگرمی ها  راهی برای فرار از خستگی و فشار روزمره محسوب می شوند، اما شاید بتوانید از سرگرمی هایتان ،به عنوان یک منبع درآمد اضافی هم استفاده کنید تا کمک هزینه ی قبض ها و حتی پس اندازی برای خرید های ویژه باشند. در برخی موارد می توان سرگرمی را به منبع اصلی درآمد تبدیل کرد. سرگرمی هایی مثل نقاشی، نویسندگی، کاردستی، ورزش و عکاسی می توانند به کسب و کاری پر ثمر تبدیل شوند. موارد زیر شاید بتواند به شما در این امر کمک کند.

_ تقاضا

قبل از اینکه سرگرمی هایتان رابه شغل تبدیل کنید، باید مطمئن شوید که آیا تقاضایی  برای کارتان خواهد شد یا خیر. به عنوان مثال اگر می خواهید  گلف آموزش دهید، به یک گروه گلف ملحق شوید یا به باشگاه گلف بروید و ببینید آیا کسی می خواهد آموزش ببیند. همچنین، اگر می خواهید نقاشی هایتان را بفروشید، به گالری ها رفته یا به صورت آنلاین گالری ها را چک کنید، تا ببینید گالری ای برای فروش آثارتان وجود دارد یا خیر.

_ برنامه ی کسب و کار

بعد از نهایی شدن تصمیم تان مبنی بر تبدیل سرگرمی هایتان  به  یک منبع درآمد منبع درآمد، برای  کار تان  و  آینده طرح و برنامه بریزید. برنامه ی کسب و کار، راه های مختلف درآمد زایی را مشخص می کند. داشتن برنامه کاری، مؤسسات وام دهنده و سرمایه گذاران را برای کمک به کارتان متقاعد خواهد کرد.

_ دستورالعمل

آگهی روزنامه ها یا آگهی های آنلاین یا دیگر وسایل ارتباط جمعی می تواند کمک کند تا مردم از کلاس های شما مطلع شوند، مثلاً اگر حرفه ی شما گلف، نقاشی، نویسندگی یا کاردستی است، می توانید آن را به بقیه ی افراد نیز آموزش دهید تا درآمد کسب کنید. کلاس ها را می توانید در سالن های اجتماعات، کتابخانه ها، کافی شاپ ها یا حتی خانه ی خود یا متقاضیان  کلاس آموزشی تشکیل دهید.

_ مستقل کار کردن

می توانید به کارفرمایان پیشنهاد کار دهید. برای مثال، اگر از نویسندگی لذت می برید، می توانید در وبسایت هایی عضو شده و کارفرمایانی را پیدا کنید که نیاز به مطالب آنلاین یا آفلاین دارند، مثل مطالب وبسایت ها و نویسندگی برای بخش های  متفرقه. همچنین می توانید از همین وبسایت ها در زمینه طراحی وبسایت، برنامه نویسی، عکاسی، تولید ویدئو و گرافیک نیز درآمد داشته باشید.

_ مزایده ی آنلاین

آثارتان را به صورت آنلاین به فروش برسانید. فروش کاردستی ها، نقاشی ها، مجسمه ها و جواهرات دست ساز در وبسایت های مزایده می تواند درآمد زیادی داشته باشد. اکثر وبسایت های مزایده اجازه می دهند که شما یک قیمت اولیه برای  کالاهای خود تعیین کنید تا مجبور نشوید ارزان تر از خرجی که برایشان کردید بفروشید.  البته باید هزینه ی ارسال کالا به مشتریان  را نیز مدنظر قرار دهید.

_ وبلاگ ها و وب سایت ها

برای خودتان وبلاگ طراحی کنید و محصولات خود را در آن تبلیغ کنید. در این صورت در موتورهای جستجو هم ظاهر شده و افراد بیشتری جذب کارها و محصولات شما می شوند. حتی می توانید کاردستی ها، عکس ها، آثار هنری و سایر کارهایتان را به نمایش  بگذارید تا بازدیدکنندگان بتوانند آن ها ببینند و از طریق اینترنت نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

منبع:

ehow

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه