خانه / افزایش تمرکز و حافظه / روغن ماهی می تواند به محافظت در برابر زوال عقل مرتبط با مشروبات الکلی کمک کند

روغن ماهی می تواند به محافظت در برابر زوال عقل مرتبط با مشروبات الکلی کمک کند

روغن ماهی می تواند به محافظت در برابر زوال عقل مرتبط با مشروبات الکلی کمک کندReviewed by مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان on Sep 23Rating:

امگا 3

یک مطالعه ی جدید بر روی موش ها نشان می دهد که روغن ماهی امگا 3 ممکن است به محافظت در برابر زوال عقل ناشی از مشروبات الکلی کمک کند.

محققان دانشکده پزشکی استریچ دانشگاه شیکاگو دریافتند که ترکیبات روغن ماهی به محافظت در برابر التهاب و مرگ سلولی در سلول های مغز موش های در معرض سطوح بالای الکل کمک می کند.

دکتر مایکل کالینز گفت،البته مطالعات بیشتری برای تأیید تأثیر محافظتی روغن ماهی بر زوال عقل ناشی از مشروبات الکلی مورد نیاز است.

روغن ماهی ظرفیت محافظت کامل مغز معتادان را دارد، دست کم مصرف آن به آنها آسیب نمی زند.

کالینز اشاره کرد که که ترک کردن مشربات الکلی بهترین راه برای محافظت از مغز می باشد و ما به هیچ وجه نمی خواهیم این را بگوییم که شما چند کپسول امگا 3 بخورید و بعد مشروبات الکلی مصرف کنید.

منبع:

http://psychcentral.com

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - روغن ماهی می تواند به محافظت در برابر زوال عقل مرتبط با مشروبات الکلی کمک کند

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه