خانه / خدمات تخصصی / بیوفیدبک / روش های پیشنهادی مطمئن در درمان اختلال پنیک مخصوصا…

روش های پیشنهادی مطمئن در درمان اختلال پنیک مخصوصا…

 پنیک

یکی از مراجعین مرکز که برای اختلال پنیک مراجعه کرده بود بسیار نگران بود که آیا درمان میشود؟ زیرا به خاطر همین حملات نامزدش او را رها کرده و این مراجع را در حل این مشکل تنها گذاشته بود، وی بسیار ترسیده که اگر این حملات برای وی اتفاق بیفتد وکسی آنجا نباشد چه اتفاقی برای او رخ خواهد داد؟

1) از روش هایی اولیه که باید در مورد این افراد به کار برد تغییر فکر و بازسازی سناختی است، باید در انها  افکار واقع بینانه تری نسبت به این حملات شکل داد.

2) رفتار درمانی و روش حسایت زدایی منظم نیز برای درما ن ترس های غیر منطقی می توان استفاده کرد زیرا انها از رویارو شدن با مشکل و موقعیت اضطراب زا می ترسند ، نگران شروع شدن حملات خود هستند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

3) آموزش کنترل علائم فیزیولوژیک از طریق مشاوره و مخصوصا روش جدید درمانی بیوفیدبک که همانند یک آینه برای این افراد عمل می کند.

4) یک روش ساده و قابل اجرا برای این افراد شکستن این وضعیت ترس به گام های کوچکتر و قابل کنترل تر.

 5) تکنیک های تمدد اعصاب برای کنترل اضطراب و برخورد با ترس مانند: تجسم مثبت و روش های آموزش تنفس صحیح.

درمان های روانشناختی و بیوفیدبک جهت رفع مشکلات پنیک در مرکز تخصصی مغزو اعصاب وروان آلومینا انجام می پذیرد

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه