خانه / افزایش تمرکز و حافظه / روش جدید ومطمئن برای تقویت ذهنی و بدنی ورزشکاران

روش جدید ومطمئن برای تقویت ذهنی و بدنی ورزشکاران

افزایش عملکرد حرکتی با نوروفیدبک

خواب باعث بهبود عملکرد حرکتی پس از یک دوره آموزش اولیه می شود،تثبیت حافظه در طول خواب با امواج اهسته الکتروآنسفالوگرام مربوط است .

35 نفر تحت آموزش با نوروفیدبک قرار گرفتند وگروه شاهد به جای نورفیدبک 45 دقیقه استراحت کردند و گروه محقق عملکرد حرکتی آنها را قابل و بعد از آموزش نوروفیدبک و استراحت مورد بررسی قرار دادند و عملکرد حرکتی آنهایی که تحت نوروفیدبک قرار گرفته بودند بعد از 2 روز و یک هفته نیز مورد بررسی قرار گرفت و نتایج حاصل از این مطالعه نشان داد که در گروهی که تحت نوروفیدبک قرار گرفته اند پیشرفت قابل توجهی در سرعت به دنبال آموزش  امواج آهسته نسبت به گروهی که فقط استراحت کرده اند داشته است.

نتایج این مطالعه نشان میدهد که یک جلسه نوروفیدبک از 45 دقیقه استراحت موثرتربوده است.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

به عبارت دیگر اگر می خواهید بعد از یادگیری مثلا تنیس ، تنیسور بهتری شوید ، یک جلسه نوروفیدبک پس از هر جلسه یادگیری ورزش باعث می شود که مغز شما مانند بدنتان بتواند به خوبی از عهده این کار بر آید.

منبع :

Enhancement of learning with EEG neurofeedback

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه