خانه / آموزش روابط / رازهای زنان که مردان آرزو دارند بدانند

رازهای زنان که مردان آرزو دارند بدانند

رازهایی در مورد زنان که مردان آرزو دارند بدانند

1)      پیراهن شما برای او مثل یک آهنربای عشق می ماند، آیا زن شما نیز دوست دارد پیراهن یا ژاکت شما را بپوشد؟تحقیقات نشان می دهد عطر و بوی عرق یک مرد، تأثیر آرامش بخش روی زن دارد.

رازهایی در مورد زنان که مردان آرزو دارند بدانند

2)      بسیاری از زنان رفتارهای سنتی مردان را زمانی که می خواهید به آنها ابراز عشق کنید دوست دارند، به ویژه روز خواستگاری. صندلی را برای او بیرون بکشید، در را باز کنید و اجازه دهید اول او رد بشود، به عبارتی آن روز را حتماً جنتلمن باشید.

رازهایی در مورد زنان که مردان آرزو دارند بدانند

3)      آنها تحت تأثیر لباس و پوشش شما قرار می گیرند.  لباس های متنوع را بپوشید تا بفهمید او کدام نوع پوشش را دوست دارد. اگر او شلوار جین دوست دارد شلوار جین بپوشید.

رازهایی در مورد زنان که مردان آرزو دارند بدانند

4)      تقلید آنها یک فشار سنج عشق است.

به یاد داشته باشید که تقلید،بالاترین نوع تملق و چاپلوسی است. یک زن اغلب ااینکه در مورد شما چه احساس را دارد با تقلید اخلاق و حرکات شما نشان می دهد.

او ممکن است لباسی به آن رنگ که شما دوست دارید بپوشد،یا حتی شبیه شما بخندد.تقلید های او راه خوبی است تا متوجه شوید او مفتون شماست.

رازهایی در مورد زنان که مردان آرزو دارند بدانند

5)      دوباره و دوباره با آنها بگویید.

آنها دوست  شما به او بگویید که خیلی خوب بنظر می رسد، دوست دارند توجه شما را داشته باشند، وقتی لباس جدید می پوشند، دوست دارند بگویید که چقدر  س ک س  ی شدی، اگر او تلاش می کند تا برای شما جذاب باشد اجازه دهید بشنود که جذاب شده است.

رازهایی در مورد زنان که مردان آرزو دارند بدانند

6)      وقتی به او صحبت می کنید به چشمانش نگاه کنید.

شاید شما احساس کنید وقتی در کنار او بنشینید بهتر است اما آنها رو در رو نشستن و ارتباط چشمی را خیلی دوست دارند.

منبع:

webmd

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه