خانه / روانپزشکی / افسردگی / دومین علت اصلی ناتوانی در سراسر جهان…

دومین علت اصلی ناتوانی در سراسر جهان…

 

دومین علت اصلی افسردگ

انجمن اضطراب و افسردگی متحده آمریکا بیان کرده است که اختلال افسردگی اساسی علت اصلی ناتوانی در ایالات متحده آمریکا می باشد.تحقیقات جدید نشان داده است که دومین علت اصلی ناتوانی در سراسر جهان همین اختلال افسردگی است که در مجله پزشکی چاپ شده است.
این تیم تحقیقاتی اختلال افسردگی عمده و اختلال خلق را مورد بررسی قرار داده و آنها را تجزیه و تحلیل کرده اند و در نتایج بدست آمده اختلالات افسردگی در اولویت بهداشت جهانی بود که این اختلال دوشرط دیگر از جمله خودکشی و بیماریهای قلبی را نیز به همراه داشت.

هنگامی که این محققان به دنبال رتبه بندی در میان کشور ها بودند در میان همه آنها به طور قابل توجهی بالاترین میزان ناتوانی در افغانستان وکمترین میزان در ژاپن بود و این اختلال زنان را نسبت به مردان بیشتر تحت تاثیر قرار داده است .

نتایج نشان داد که اختلال افسردگی عمده یک عامل خطر برای بهداشت و سلامت روان است که  اجرای مداخلات اثر بخش و کاهش این اختلال حائز اهمیت بوده و باید هزینه هایی صرف چنین مسائلی شود.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/articles/268367.php

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*