خانه / آموزش روابط / در مورد فقر وفحشا شنیده ایم ، اما واقعا فحشا چیست؟

در مورد فقر وفحشا شنیده ایم ، اما واقعا فحشا چیست؟

 

فحشا را می توان به عنوان بر اوردن خواهشهای جنسی در برابر پول یا یک منفعت تعریف کرد.

در واقع روسپی یا فاحشه به کسی گفته میشود که صرفا برای بدست آوردن یک منفعت از قبیل پول یا موقعیت و … بدون انتخاب و علاقه جنسی تن به رابطه جنسی میدهد.

فحشا

واژه روسپی یا فاحشه از اواخر قرن 18 میلادی متداول گردید . در دنیای باستان اکثر کسانی که در برابر پاداش اقتصادی خواهشهای جنسی را برآورده می کردند روسپیان درباری ، معشوقه های خانگی یا کنیزان بودند، روسپیان درباری و کنیزان اغلب موقعیتی بالا در جوامع قدیمی داشتند ، یکی از جنبه های اساسی روسپیگری امروزی این است که زنها و مشتریان معمولا برای یکدیگر ناشناخته اند گر چه مردان ممکن است مشتری دائمی شوند اما رابطه در آغاز بر اساس آشنایی مشخص برقرار نمی گردد.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

روسپیگری با فروپاشی اجتماعات کوچک،محلی و نواحی شهری و تجاری شدن روابط اجتماعی ارتباط مستقیم دارد در اجتماعات قدیمی نماسان شدن روابط جنسی سبب کنترل می گردید ولی در نواحی شهری توسعه یافته ،ارتباطات اجتماعی ناشناس تر به آسانی برقرار می گردد.

بیاید از دید روانشناسانه به این ادم ها نگاه کنیم ، چه دلایلی واقعا منجر به تن فروشی میشود؟

پاسخ به این چرایی ها شاید بتواند اقدامی در جهت تعلیم افراد جامعه توسط متخصصین روانشناس  برای جلوگیری و پیشگیری از چنین وقایع دردناکی باشیم .

مرکز تخصصی آلومینا ،  ارائه کننده انواع مشاوره های تخصصی زیر نظر متصصان مجرب

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه