خانه / خدمات تخصصی / مشاوره و روانشناسی / خشونت خانگی: زندگی خود را تغییر دهید

خشونت خانگی: زندگی خود را تغییر دهید

خشونت خانگی

سوء استفاده و خشونت به مرور زمان بدتر شده و بیشتر اتفاق می افتد. اگر شما مورد آزار و سوء استفاده قرار گرفته اید، سعی خود را برای رهایی از این وضعیت بکنید، اما اگر نیاز بود بیشتر از یک بار سعی کنید، ناامید نباشید. با کمک و تشویق از طرف دیگران می توانید زندگی خود را تغییر دهید.

امنیت خود را هم اکنون بهبود بخشید

شما مستحق مورد آزار قرار گرفتن نیستید. از هم اکنون خود را آماده کنید تا سلامت و امنیت خود را حفظ کنید:

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

  • با مراکز حمایت از زنان تماس بگیرید تا به شما کمک کنند و برنامه ای به شما ارائه دهند.
  • بدانید در مواقع خطر و خشونت از کدام بخش های خانه به راحتی می توانید خارج شوید.
  • تصمیم بگیرید در مواقع اورژانسی کجا می توانید بروید. اگر فرزند دارید اطمینان حاصل کنید که آنها از محل شما مطلع هستند و می توانند خود را به شما برسانند.
  • اگر همسایه قابل اعتمادی دارید می توانید برای مواقع بحرانی علامت هایی را با وی هماهنگ کنید، به عنوان مثال یک صدای خاص یا بستن یک پنجره.

چگونه می توان شروع کرد؟

ترک یک فرد خشن کار خطرناکی است. اغلب بهترین زمان برای ترک این افراد درست پس از اقدام خشونت آمیز از طرف وی می باشد. به یاد داشته باشید که خودتان بهترین تصمیم گیرنده برای انجام این کار هستید. به این ترتیب می توانید در زمان مناسب به سرعت اقدامات لازم را انجام دهید.

قبل از هر اقدامی لوازم ضروری مانند لباس، داروهای مورد نیاز و مدارک مهم را آماده کنید و همراه خود داشته باشید. یکی از دوستان قابل اعتماد را در جریان این تصمیم قرار دهید. در این مدت مکان امنی را برای خود پیدا کرده و مدتی را آنجا سپری کنید.

در این شرایط بهتر است به دنبال حمایت های قانونی باشید. خشونت خانگی خلاف قانون است، پس به دنبال حق و خقوق خود باشید.

نگارنده: سمیه محمدی 

گروه پزشکان جایروس

لیزر مو

درباره سمیه محمدی

گروه پزشکان آلومینا از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی آلومینا با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب در حال راه اندازی در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه