خانه / خدمات تخصصی / مشاوره و روانشناسی / والدین کودکان بیش فعال کم توجه همین حالا اقدام کنید!

والدین کودکان بیش فعال کم توجه همین حالا اقدام کنید!

آینده کودک بیش فعال

زندگی با افراد بیش فعال بزرگسال بسیار سخت و دشوار است ونشانه های آنها می توانند بر زندگی وهمین طور بر روابط شخصی، کار و حتی اعتماد بنفس نیز تاثیر بگذارد.

برخی از اتفاقاتی که به احتمال زیاد در زندگی باافراد بیش فعال کم توجه بزرگسال اتفاق می افتد عبارتند از :

بیکاری یا تغییر زیاد شغل

 درآمد، حقوق و دستمزد پایین

تخلفات متعدد

اتفاقات و حوادث  جدی با ماشین

طلاق یا مشکلات فراوان در روابط شخصی

اما خبر خوب این است که درمان های زیادی برای اختلال بیش فعالی در بزرگسالان وجود دارد اما به شرط اینکه درست تشخیص داده شود

پس بهتر است قبل از اینکه این اتفاقات برای آینده فرزند شما اتفاق بیفتد اقدامی جدی در جهت کنترل علائم آنها داشته باشید ،تیم متخصص آلومینا نیز در این راه شما را همراهی خواهد کرد .

این مرکز با کادر مجرب ،متشکل از پشزک فوق تخصص مغزو اعصاب وروان کودکان ونوجوانان ومتخصص روانپزشکی ،روانشناس،نوروتراپیست در خدمت شماست.

.

.

.

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی، درمانگر ونوروتراپیست در زمینه کودکان با اختلال بیش فعالی

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه