خانه / خدمات تخصصی / مشاوره و روانشناسی / خانواده درمانی چیست؟

خانواده درمانی چیست؟

خانواده درمانی چیست؟

خانواده درمانی

خانواده درمانی به افراد کمک می کند که در روابط نزدیکشان به یکدیگر کمک کنند.

خانواده درمانی، اعضای خانواده و زوج ها را قادر می سازد که افکار دشوار و احساساتشان را کشف کنند و به راحتی آن را بیان کنند تا تجارب و دیدگاه های یکدیگر را بفهمند، نیاز های یکدیگر را درک کنند و با قدرت تغییرات مفیدی را در روابط و زندگیشان ایجاد کنند.افراد می توانند خانواده درمانی را مفید یابند به عنوان فرصتی که روابط مهم را منعکس می کند و راه های رو به جلو را می یابد.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

تحقیقات نشان می دهد خانواده درمانی برای کودکان، جوانان و بزرگسالانی که دامنه وسیعی از مشکلات را تجربه کردند مفید است.”خانواده درمانی به چه مشکلاتی کمک می کند؟”

هدف خانواده درمانی:

  • شامل ملاحظه نیاز های اعضای خانواده و دیگر روابط کلیدی در زندگی آنها.
  • تشخیص بر پایه قدرت مردم و منابع ارتباطی آنها.
  • کار بر روی مشارکت خانواده و دیگران.
  •  حساس به اشکال متنوع خانواده و روابط، باورها و فرهنگ.
  • اختیار دادن به افراد برای صحبت کردن، تنهایی یا با دیگران، اغلب درباره مسائل ناراحت کننده و مشکلات.با احترام به تجاربشان آنها را به اشتغال و بهبود حمایت دعوت می کنیم.

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات اختلالات مغزواعصاب و ستون فقرات

♦ دکتر زهرا وهابی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات - دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ♦ مدیر دپارتمان بیماریهای ستون فقرات و اختلالات عصب و عضله مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا♦ ♦ ♦ ♦ ♦ کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه