خانه / بیماریهای مغزواعصاب / خانمها وقتی در حال صحبت کردن با تلفن هستید مواظب باشید!

خانمها وقتی در حال صحبت کردن با تلفن هستید مواظب باشید!

آیا موقعیت بدن و دستهای ایشان عادی است؟

آیا موقعیت بدن و دستهای ایشان عادی است؟

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بسیاری از خانمها در هنگام تلفن صحبت کردن به مدت طولانی آرنج خود را روی میز قرار می دهند و وزن بدن و تنه خود را روی آرنجشان می اندازند.

اولنار در آرنج

این امر موجب گیر افتادن یکی از اعصاب دست (عصب اولنار) در آرنج و ایجاد درد و بی حسی و گز کز مور مور شبانه  در محدوده عصب اولنار می شود.

به این حالت سندرم تونل کوبیتال می گویند.در این اختلال درد و بی حسی اغلب در انگشت کوچک و انگشت حلقه احساس می شود.

بهترین راه برای جلوگیری از این حالت پیشگیری از حالت های فشار آورنده به آرنج است. در موارد بسیار شدید این اختلال گاهی نیاز به جراحی جهت آزاد سازی عصب وجود دارد.

دکتر مغز و اعصاب مصطفی امیری

دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان  اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه