خانه / آموزش روابط / خانمها واقعا چه چیزی می خواهند؟

خانمها واقعا چه چیزی می خواهند؟

زنان و خواسته هایشان

زنان و خواسته هایشان

زنان واقعا از مردان چه می خواهند؟

برای اینکه رابطه خوبی با یک خانم داشته باشید بهتر است  او را درک کنید و قدردان او باشید و او را در آغوش بگیرید و از او به خاطر کاری که کرده تشکر کنید .

وقتی رابطه ای به سمت عشق پیش می رود گاهی اوقات بعضی از زنان دوست دارند همانند مردان سنتی ،نقش های قدیمی را ایفا کنند مثلا در ماشین را برایشان باز کنید و به او احترام بگذارید ،اجازه دهید فکر کند که هنوز مورد توجه شما است.

در نوع لباس پوشیدن خود به خواسته های او اهمیت دهید وگاهی با توجه به سلیقه او، لباس بپوشید.

گاهی از لباس هایی که آمیخته به رنگ قرمز است استفاده کنید زیرا در مطالعات روانشناسی نشان داده است که نه تنها رنگ قرمز شما را بچه گانه نمی کند بلکه باعث جذابیت بیشتر شما میشود ولی در انتخاب شدت رنگ و اینکه با چه لباسی پوشیده شود بسیار احتیاط کنید.

سعی نکنید عیب هایتان را مخفی کنید ،چرا که زنان عاشق مردانی هستند که در هر حال در پی  رشد شخصیت می باشند.

نخواهید که دنیایش را عوض کنید، اگر موضوعی که شما در حال صحبت کردن هستید  او را اذیت می کند،  وی به خاطر احترام به شما عمیقا گوش می دهد اما در این حین نخواهید او را نصیحت کنید.

در یک رابطه، گوش دادن به حرفهای وی بسیار حائز اهمیت است ،اگر او نیاز دارد تا با شما درد  ودل کند بهتر است به حرفهایش گوش دهید واگر او اصرار کرد به وی راه حلی پیشنهاد دهید در غیر اینصورت فقط با وی همدردی کنید.

در مراحل روابط زناشویی بهتر است از علاقمندی ها و نوع و شرایطش از او سوال شود.

در هنگام صحبت کردن زنان ترجیح میدهند که به طور مستقیم در چشمشان نگاه کنید.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه