خانه / تازه ترین خبرها / جالب ترین اخبار علمی

جالب ترین اخبار علمی

  • گل اطلسی زیبا و معطر آبی ، رنگ غیر معمولش به علت نقص مولکولی در سیستم اسیدیته است این سیستمی است که گیاهان را کنترل می کند محققان با شناخت و درک این نقیصه پی به راز رنگ در گلبرگ ها برده اند و این می تواند راهی جدید برای تغییر رنگ گل ها و حتی میوه ها باشد.
  • اگر متوجه شویم که در سر سگ چه افکاری وجود دارد بازهم بهترین دوست انسان خواهند ماند؟ به تازه گی محققان دستگاهی را ابداع کرده اند که افکار سگ را به صورت صوتی تحلیل می کند و به انگلیسی ترجمه خواهد کرد.
  • با مطالعه بر روی ژن نئاندرتال می توان خطر ابتلا به دیابت را توضیح داد ، آمریکائی ها ی لاتین و مکزیکی ها در معرض بالای دیابت هستند این یافته ها می تواند اهداف جدیدی برای کشف داروهای دیابتی باشد.
  • طی نظر سنجی که در آمریکا انجام شده است یک سوم از آنها به تکامل انسان ها و نظریه تکاملی اعتقادی ندارند.
  • در یک غار در شمال شرقی ایتالیا یک استخوان انگشت و دندان کشف شده است که محققان با بررسی هایی که انجام دادند توانستند نشان دهند که مربوط به نئاندرتال ها، عموزاده های اولیه انسان ها بوده اند.
  • مومیایی یکی از فراعنه مصر که آلت تناسلی وی به صورت 90 درجه قرار گرفته است کشف شده است در یک مطالعه جدید در رابطه با همین موضوع نشان داده شده علت این کار ، در تلاش برای مبارزه با یک انقلاب دینی توسط پدرش به راه انداخته شده است.

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه