خانه / تست ها و آزمون های روانشناسی / تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)

تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)

تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)Reviewed by تست کهیر on Jan 2Rating: 3.5تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی): تست زیر برای غربالگری اولیه سلامت عمومی بدن افرادیست که علایم کهیر را در بدنان مشاهده می کنند. البته همگان می توانند این تست انجام دهند تا دانش بیستری درباره کهیر کسب کنند.

تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)

تست استاندارد غربالگری کهیر و سلامت عمومی بدن

🔹 👇تست زیر برای غربالگری اولیه سلامت عمومی بدن افرادیست که علایم کهیر را در بدنان مشاهده می کنند. البته همگان می توانند این تست انجام دهند تا دانش بیستری درباره کهیر کسب کنند.

💢📣این تست از جهت ارتباط کهیر با افسردگی و استرس اهمیت دارد.

💢کهیر یا اورتیکاریا نوعی آلرژیِ خارش، جوش و برجستگی های قرمز پوستی ست که در اغلب موارد توسط یک ماده خارجی تولید می شود. معمولا برجستگی های پوستی دایره ای شکل و با هاله قرمز و کم رنگ در مرکز (شبیه نیش پشه) هستند. این برجستگی ها اندازه ها و شکل های متفاوتی دارند و در همه نقاط بدن می توانند ظاهر شوند.

تست غربالگری علل کهیر 

📣نکته های مهم: مصرف برخی داروها، آلرژی یا بیماری ها سبب بروز کهیر می شود. کهیر می تواند ناشی از استرس و افسردگی شدید باشد. برای درمان اختلالات افسردگی: www.gyrusclinic.com

📣تذکر: این تست فقط یک تست غربالگری اولیه به منظور افزایش آگاهی هم وطنان درباره سلامت کلی بدنشان است. برای تشخیص علت اصلی کهیر حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا در صورت لزوم، آزمایش خون، ادرار، نمونه برداری از پوست و یا غیره. انجام شود.

💢توضیحات بیشتر را در بخش نتایج می آوریم. 👇

برای انجام تست اینجا کلیک کنید.

لینک تلگرام

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی)

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

تست غربالگری علل کهیر در بدن (سلامت فیزیکی و روانشناختی) 🔹 👇تست زیر برای غربالگری اولیه سلامت عمومی بدن افرادیست که علایم کهیر را در بدنان مشاهده می کنند. البته همگان می توانند این تست انجام دهند تا دانش بیستری درباره کهیر کسب کنند. 💢📣این تست از جهت ارتباط کهیر با افسردگی و استرس اهمیت دارد. 💢کهیر یا اورتیکاریا نوعی آلرژیِ خارش، جوش و برجستگی های قرمز پوستی ست که در اغلب موارد توسط یک ماده خارجی تولید می شود. معمولا برجستگی های پوستی دایره ای شکل و با هاله قرمز و کم رنگ در مرکز (شبیه نیش پشه) هستند.…

مشاهده بازنگری

خلاصه: ستاره دهید.

User Rating: Be the first one !
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه