خانه / تست ها، پرسش نامه ها و آزمون های غربالگری / تست شناسایی اختلالات سوء مصرف الکل (AUDIT)

تست شناسایی اختلالات سوء مصرف الکل (AUDIT)

تست شناسایی اختلالات سوء مصرف الکل (AUDIT)Reviewed by تست اختلالات مصرف الکل on Dec 24Rating: 3.5تست شناسایی اختلالات سوء مصرف الکل (AUDIT)ست شناسایی اختلالات فیزیکی و روحی-روانی ناشی از مصرف الکل برای افرادی طراحی شده که نوشیدنی های حاوی الکل در دوزهای کم تا زیاد مصرف می کنند. پزشکان سبزوسالم نتایج تست را تفسیر کرده اند. اهداف تست عبارتند از: تعیین خطوط سبز کم رنگ، زرد، نارنجی، قرمزکم رنگ، قرمز پررنگ برای مصرف کنندگان نوشیدنی های الکلی. پاسخ های شما محرمانه بوده و فقط در دسترس سیستم است. بنابراین، با آرامش خاطر پاسخ دهید. نکته: برای نتیجه درست و منطقی، بایستی هوشیار بوده و تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر نباشید.

عنوان آزمون: غربالگری و بررسی اثرات مصرف الکل بر بدن

بهترین و معتبرترین تست بررسی عوارض مصرف الکل و اختلالات سوء آن

🌱سلام دوستان خوب🌱 مجموعه 🌱جایروس🌱 تست های مهم غربالگری را طراحی و اجرا می کند.

یکی از هدف های جایروس از طراحی انواع تست افزایش دانش پزشکی مردم هست. تست های غربالگری برای یادگیری، هشدار، اطلاع از شرایط بدنی و روحی-روانی، و پیشگیری از پیشرفت یک بیماری نقش دارند.

مزیت بات برگزارکننده آزمون جایروس اینه که تست استاندارد و با کیفیت در اختیار هم وطنان می گذارد. تمامی تست ها از قبل بر اساس مهمترین معیارهای آزمون سازی علمی و منطقی تهیه، امتیازبندی و تفسیر شده اند.

عنوان: تست اختلالات مصرف الکل

تست شناسایی اختلالات فیزیکی و روحی-روانی ناشی از مصرف الکل برای افرادی طراحی شده
که نوشیدنی های حاوی الکل در دوزهای کم تا زیاد مصرف می کنند
.

پزشکان سبزوسالم نتایج تست را تفسیر کرده اند. اهداف تست عبارتند از: تعیین خطوط سبز کم رنگ، زرد، نارنجی، قرمزکم رنگ، قرمز پررنگ برای مصرف کنندگان نوشیدنی های الکلی.

پاسخ های شما محرمانه بوده و فقط در دسترس سیستم است. بنابراین، با آرامش خاطر پاسخ دهید.

نکته: برای نتیجه درست و منطقی، بایستی هوشیار بوده و تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر نباشید.

در پایان تست کلید سوالات و پاسخ ها در قسمت نتایج نمایش داده می شود. برای نمره گذاری باید همه سوالات را پاسخ دهید.

برای تست همین جا کلیک کنید.
و یا این لینک را در تلگرام فعال نمایید. (گزینه اپن لینک، استارت در صفحه تلگرام و شروع آزمون)

💢توضیحات بیشتر در قسمت نتایج💢

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - تست شناسایی اختلالات سوء مصرف الکل (AUDIT)

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

عنوان آزمون: غربالگری و بررسی اثرات مصرف الکل بر بدن 🌱سلام دوستان خوب🌱 مجموعه 🌱جایروس🌱 تست های مهم غربالگری را طراحی و اجرا می کند. یکی از هدف های جایروس از طراحی انواع تست افزایش دانش پزشکی مردم هست. تست های غربالگری برای یادگیری، هشدار، اطلاع از شرایط بدنی و روحی-روانی، و پیشگیری از پیشرفت یک بیماری نقش دارند. مزیت بات برگزارکننده آزمون جایروس اینه که تست استاندارد و با کیفیت در اختیار هم وطنان می گذارد. تمامی تست ها از قبل بر اساس مهمترین معیارهای آزمون سازی علمی و منطقی تهیه، امتیازبندی و تفسیر شده اند. عنوان: تست اختلالات…

مشاهده بازنگری

خلاصه: ستاره دهید

User Rating: Be the first one !
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه