خانه / آموزش روابط / به بهانه نزدیک شدن ولنتاین، بخوانید

به بهانه نزدیک شدن ولنتاین، بخوانید

به بهانه نزدیک شدن ولنتاین بخوانیدهدیه مناسب روز ولنتاین برای مردان:

–          غذا : گفته می شود که راه قلب مردان از معده می گذرد. به نظر این حرف کاملاً درست است. برای او شام مورد علاقه اش را درست کنید. البته شکلات هم فراموش نشود.

–         وسایل ورزشی : ممکن است شما از ورزش هایی که شوهرتان نگاه می کند یا انجام می دهد متنفر باشید اما باید بدانید که او آنها را خیلی دوست دارد، با اینکار به او نشان می دهید که چقدر به علایق او توجه دارید.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

–         وسایل الکترونیکی: با اینکه نیاز نیست برای این روز خیلی پول خرج کنید، اما اگر تصمیم دارید هزینه ی بالایی خرج کنید با گرفتن لوازم الکتریکی میتوانید لبخند به لب آقایان بیاورید.

–         ادکلن: ادلن نیز از جمله مواردی است که مردان دوست دارند.

 

این موارد را به هیچ وجه برای مردان نخرید:

–         گل: خریدن گل برای مرد مثل این می ماند که مرد برای شما ابزار بخرد،آیا دوست دارید؟

–         شمع: دادن شمع به پسر فقط یک راه خوب برای برانگیختن احساس غیر مردانه در او می باشد.

–         کتاب روابط: اگر می خواهید به شریک خود رفتار با خودتان را یاد دهید بهترین راه این است که با او حرف بزنید، آنها به این کتابها به دید یک مشق شب نگاه می کنند.

–         کارت عضویت در باشگاه بدنسازی: شاید هر مردی دوست داشته باشد در یک باشگاهی عضو شود، ولی اینکار شما به او این پیغام را می دهد که هرچه سریعتر اینکار را بکن زیرا از اندام تو ناراضی هستم.

 منبع:

wyrk.com

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*