خانه / تغذیه / بدون استفاده از داروهای شیمیایی ،چربی های اضافی را بسوزانید

بدون استفاده از داروهای شیمیایی ،چربی های اضافی را بسوزانید

میوه های سالم

مواد غذایی با کالری منفی (NEGATIVE CALORIE FOODS) یاچربی سوز شامل انواع مختلفی از میوه ها و سبزی های تازه هستند که شامل مواد غذایی زیر می باشد:

از سبزی ها:
مارچوبه ،چغندر ،کلم ،کلم بروکلی ، هویج ، گل کلم ، کرفس ، کاسنی ،فلفل قرمز ، خیار ، شاهی ،  لوبیاسبز -کاهو ،پیاز ، تربچه ، اسفناج ،شلغم و کدو سبز است.

از میوه ها:
سیب، زغال اخته ، طالبی و گرمک ،گریپ فوروت ، لیمو ترش ، انبه ، پرتقال ، هلو ،آناناس ، تمشک ،توت فرنگی، گوجه فرنگی ، نارنگی است.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

البته بعضی از مواد غذایی فوق را می توان هم به صورت خام و هم به صورت بختار پز مورد استفاده قرار داد ولی باید در نظر داشت که دانستن مزاج شما مهم است به عنوان مثال کسی که نمی تواند از گریپ فروت استفاده کند وبا خوردن آن دچار افت فشار میشود بهتر است مواد دیگری را جایگزین کند.

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه